Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! (14 évtől-18-ig) ti...

Srácok! (14 évtől-18-ig) ti milyen lányt képzelnétek el magatok mellé?

Figyelt kérdés

Tehát igazán érdekelne (mint lány) ti milyent csajt szeretnétek barátnőnek. Nincs fiú haverom, és a tini magazinok mind túl sok hülyeséget írnak, ráadásul mindegyik mást... Tehát öntsünk tiszta vizet a pohárba.;)


Mit néztek meg először egy lányon, mondjuk az első randin?

A szemét, a mosolyát, vagy hogy milyen nagy a melle?

Szeretitek ha hosszú haja van egy csajnak, vagy inkább ne verdesse a fenekét?

Az alkata vékonyabb legyen vagy szeretitek ha egy lány picit husi?

Belső? Legyen flegma és kemény vagy érzékeny nebáncsvirág?

Komolykodó vagy humoros? Álljon ki önmagáért vagy tűrjön mindent? Legyen hangoskodó mindigaközzéppontbanvan típus vagy csendes szemlélődő?

Még nagyon sokáig tudnám sorolni.:)) De inkább ti folytassátok.

Normális válaszért megy a zöld kéz ellenben az olyan válaszok hogy: "Két dolog fontos: sose fájjon a feje és nyelje le! :DD" automatikusan le lesznek pontozva.

Köszönöm előre a válaszokat! ^^



2014. aug. 3. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Legyen mözépmagas, kicsit kreolos, legyen hosszú haja, jó segge,melle,lábai, szép lábujjai:)
2014. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Legfurcsább ***** válasza:
78%

Szemét, arcát, kezeit, lábait, melleit.

Hajhossz az nálam végülis mindegy, attól függ mi áll jól neki.. Azért a hosszú haj az jobb..:)

Alkatra inkább vékonyabb.

Komoly, csendes szemlélődő.


16F

2014. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg azt elfelejtettem írni hogy kort is írjátok. Köszönöm hogy emlékeztettél.:)
2014. aug. 3. 11:28
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Külsőre az összképet nézem mindig. Tehát most azt nem tudom megmondani hogy épp hosszú haj vagy rövid. Ha jól áll neki és jól néz ki vele, akkor mindegy. Nem szeretem a nagyon csontos lányokat. Ellenben azokat sem, akik szétfolynak. Ha súlyt kéne mondani, akkor mondjuk egy 18 éves lánynak legyen olyan 75 kiló. A belső nekem igazából fontosabb. Lehessen vele komoly témákról beszélgetni, de ha úgy van, legyen humoros. Értse a viccet. Ez nagyon fontos. Legyen intelligens. Legyen kedves, empatikus, megértő. Igen, álljon ki magáért. Nem szeretem egy lánynak feltűnési viszketegsége van. Ne dohányozzon. Ez döntő is tud lenni akár. A dohányosokat eleve nem szeretem, főleg ha lányról van szó. Rohadtul nem nőies. És hát az alap dolgok: szeressen, legyen hűséges.

És hogy ő mit kap cserébe?

Ugyanezeket.

2014. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 18/F
2014. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom a kommenteket és le vagyok döbbente. Szinte a tökéletességet irjátok le, ami nem is létezik. Egy lánynam vannak hibáik, amiket el kell fogadni. Nem lehet tökéletes. Ti se vagytok azok. Megértem, h egy szép, kedves, okos...stb lányt akartok, de nem mindenki ilyen. 16 vagyok, évek óta komoly kapcsolatban. Sok hibám van, nem vagyok tökéletes, de igy is szeret a barátom
2014. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó! Szerintem pedig ezek az alapok, amik elvárhatók egy normális lánytól. Tekintsünk el a külsőtől, mert az kevésbé fontos egyébként is. De az, hogy legyen kedves, aranyos, hűséges és megértő, mintha ezekhez annyira tökéletesnek kéne lenni. Szerintem ezek az alapok.
2014. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Férre értettél. Nem mondtam h ezek nem kellenek. De úgy irjátok le, mintha még véletlenül se lehetnének hibáik. Egy picit csunyább lány haljon meg egyedül? Én nem a belsőre gondoltam első soron, hanem a külsőre. De persze nyugodtan essetek nekem a véleményem miatt ;)
2014. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Mivel a kérdező nem azt kérdezte, hogy milyen hibái lehetnek egy lánynak, hanem azt, hogy milyen tulajdonságokat keresünk egy lányban. Nem pedig, hogy milyet nem. És egy picit csúnyább fiú haljon meg egyedül? Főleg hogy a legtöbben elvárjátok, hogy a fiú kezdeményezzen állandóan. Elég maradi felfogás. 2014 van. Arról már nem is beszélve hogy néhányan képesek vagytok úgy eldobni fiúkat, akik odavannak értetek, mint egy rongyot. (nem, nem azt mondom, hogy az éremnek nincsen másik oldala)
2014. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na oké.:D Köszönöm a válaszokat eddig, várom továbbra is. De egy picit eltekintettünk a tárgytól.

Igaza van a kilences válaszolónak. Nem azt kértem hogy a hibáival EGYÜTT írja le a válaszoló az ideális barátnőt hanem csak azokat a tulajdonságokat amit egy lányban keress.

Ha megkértem volna arra is hogy írja le azokat a dolgokat is amik felett még szemet huny egy csajnál akkor napestig ülhetnénk itt, ugyanis mindenkinek más "heppje" van.

Senki se tökéletes, ez igaz, de mint most is, a jó tulajdonságait kell nézni.:))

2014. aug. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!