Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában többször is láttam...

Mostanában többször is láttam a közösségi oldalakon, hogy úgy fenyegeti a "kemény" gyerek a másikat, hogy s*ggbe b****a. Ez szerintem inkább b**is mint félelmetes. Miért fenyegetőznek ezzel az emberek? Vagy ez csak primitív jellemre vall?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően primitív jellemre vall az ha valaki ilyen stílusban nyilvánul meg. Akár az életben, akár közösségi oldalon.
2014. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalja sittes gyökérség.
2014. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az jobb, hogy kisz**játok a g**imet? Ezt szokta mondani Mo legnagyobb pittbullja Mr. Bukta
2014. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert ez a legnagyobb megaláztatás egy hímnek. Az orrszarvú csordában mikor egy fiatal hím átveszi a vezető szerepet gyakran ez is megesik.(szegény idősebb hím)

A dominancia így kerül kifejezésre. De pl egy Budapesti történet: Volt egy bokszoló gyerek aki összetűzésbe keveredett az alvilággal és mivel tudták,hogy a verést jól tűri inkább jól megerőszakolták. Sajnos ez valahol mélyen egyeskben kevésbé mélyen benne van a hímekben.

2014. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!