Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen rossz dolgok történtek...

Milyen rossz dolgok történtek veled utazásaid, nyaralásaid során?

Figyelt kérdés
Pl. betegség, otthon maradt valami fontos dolog, bunkó emberrel utaztál stb..
2014. aug. 3. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napszúrás, ételmérgezés, Tunéziában át akartak verni a helyiek.
2014. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyaraláson külföldön napszúrás, ami miatt utána éjjel mindent kihánytam amit megettem előző este, meg utána majdnem egész nap tartott ez hogy néha-néha kevés vízen kívül semmit nem ehettem vagy ihattam meg másnap estig, mert jött felfele akármi is az.

Az is rossz volt amikor már elmentünk egy külföldi ország tengerpartjára, de amikor odaértünk akkor derült ki, hogy nem foglalhatjuk azt az apartmant el amit amúgy lefoglaltunk, de megoldódott hamar, ajánlottak egy másikat.

Meg a veszekedések, azok is elég rosszak voltak, párszor előfordult.

2014. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feltörték a kocsit, pontosabban betörték a hátsó ablakot, és a hátsó ülés előrehajtásával, bejutottak a csomagtartóba kb. 300 ezer forint értékű kár keletkezett, és sok nagyon személyes, emlék értékű tárgy veszett el :-(... Olaszország. Arról nem is beszélve, hogy voltunk már nyaralni jó pár helyen, de egy akkora putri igénytelen országot, mint Olaszország én még nem láttam. Az északi része tök szép, meg jó, tiszta kultúrált de amint elhagyod a Velence, Milánó vonalat megérkezel Mordorba. Iszonyat árak, zéró szolgáltatás és általános igénytelenség mindenhol. Gyakorlatilag azért fizetsz iszonyatos pénzeket, hogy elmondhasd igen láttam a Ferdetornyot, Colosseumot, vagy a Scalat.

Ha tengerpartra akartok menni, mind látnivaló, táj, kultúra és ár terén Horvátország a legjobb. Sajnos a part sziklás, ha homokos part a cél, akkor pedig Görögország a nyerő.

2014. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első és utolsó táborozásomnál volt, hogy mentünk focizni, egy lépcsőn kellett felmenni, ami nem volt szabványos, különbség volt a fokok közt. Lassabban mentem fel, hogy ne bukjak el, és kedves haverom hátulról meglökött. A lépcső peremére ráestem combbal, teljes testsúllyal. Nem látszott semmi, ezért a tanár elküldött játszani, ekkor még jól rá is terheltem. Másnap felkelek, mit látok? Kb. egy 25cm*15 cm-es lilulás volt ott, a közepe tele véraláfutással, a széle sárga, zöld, fekete, minden szín volt rajta. Kb. egy hónapig nem tudtam ráállni. Bónuszként következő nap leégtem, de ez csak hab a tortán.
2014. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!