Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyanokat kérdeznék, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanokat kérdeznék, akiket már értek csalódások, rossz tapasztalatok netes ismerkedés során. Ti szoktátok tesztelni a potenciális partnereteket?

Figyelt kérdés
Vagy mindig jön az új remény, és simán belevágtok? Érdekelnének a tapasztalatok! kort és nemet is légyszi!
2012. nov. 19. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem élem bele magam a dolgokba.Így ha vége akkor nem ér nagy csalódás
2012. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Khm, ha nem éled bele magad, akkor direkt hárítasz, nem adod meg azt ami amúgy jöhetne.
2012. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már emailben szoktam tesztelni. Rákérdezek arra, hogy miért van egyedül, mit dolgozik, hová lehet vele menni szabadidőben stb. Gyerekes anyukaként ismerkedtem, ami sokkal nehezebb. Eleve elmondtam, hogy már van gyerekem, és nem akarok másodikat, el tudom magam tartani, társat keresek hosszú távra, és kértem minden jelentkezőt, hogy komolytalan szándékkal el se jöjjön a randira. Egy éve vagyok együtt a társammal össze is költöztünk a gyerekem a saját apjának tekinti őt. 31/N Mindenképpen kérdezz rá a számodra lényeges dologra!
2012. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem tesztelni sem kell, mert már az elején elárulják magukat.

aki helyből teloszámot kér - komolytalan

aki helyből randira hív - elfogadod - utána meg eltereli a témát -komolytalan

aki nem hív randira sok levél után sem - komolytalan

aki randin a szexszel jön elő - komolytalan

aki azzal kezdi mit dolgozol, egyedül élsz e - valószínű munkanélküli

akinek nincs témája - neked kell erőlködni - azt nem értem minek ír


meg sorolhatnám.

2012. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs értelme interneten ismerkedni! amennyire jónak tűnik, hogy rövid idő alatt sok embert ismerhetsz meg, a gyakorlatban annyira nem fog beválni a dolog. a nők többsége csak járatja magát, várja a szőke herceget fehér lovon, a másik fele pedig nagyon-nagyon csúnya vagy éppen fizetős szolgáltatást árul. rengeteg prostit láttam már ilyen oldalakon!! átlagos férfiaknak kár próbálkozni. ha ebbe a kategóriába tartozol akkor egyetlen esélyed ha élőben lehengerlő vagy, ha el tudod magad adni. személy szerint senkinek nem ajánlom az internetes társkeresőket. nézelődni lehet, de azzal csak az időd megy...

25F

2012. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
gyere randizunk, tök mind1 az hogy lány vagy fiú vagy, lényeg te hívjál meg engem egy ebédre.
2012. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt mondtad olyanokat kérdezel akinek már volt csalódása az internetes ismerkedéssel kapcsolatban de azért én leírom a pozitív élményemet is :)

Sosem hittem ebben a dolgokban és ha valaki azt mondja nekem 3 éve, hogy a neten fogom megtalálni a szerelmet biztos, hogy körbe röhögöm.

Aztán egyszer megismertem valakit facebookon( a körlüményeket most nem fejteném ki mert nem lényeg)

Szimpatikus volt és tetszett is nagyon, de nem gondoltam semmi komolyra,csak jól elbeszélgettünk, elhülyéskedtünk sokszor.

Aztán egyre többet, egyre komolyabb témákról beszéltünk gyakran egyhuzamban 10 órát is.

Ez ment hetekig,hónapokig....végül egy év után találkoztunk amikor már mindketten teljesen odáig voltunk egymásért.

Jelenleg 2 és fél éve vagyunk együtt és imádjuk egymást :)

Szóal az eslky megvan ;)

24/N

2012. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 "Végül egy év után találkoztunk amikor már mindketten teljesen odáig voltunk egymásért."


Elég baj ha csak egy év után találkoztatok. Addig mire vártatok? Minek húztátok az időt? Szerintem 1-2 hétnél tovább nem érdemes várni senkire ha találkozni akarnak.

2023. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!