Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meggyűlöltem az embereket. Miért?

Meggyűlöltem az embereket. Miért?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdtem fogyózni egyszerűen hányingert kapok az emberektől.amikor le kell mennem a boltba Mindig kis utcákon megyek,ahol kevesen vannak..még akkor is,ha nagy kerülő.anyám folyton kérdezget..mondogatja folyton,hogy milyen sokat vagyok a szobámba és néha jöjjek ki hozzájuk a nappaliba,de nagyon nincs kedvem azt hallgatni folyamatosan,hogy milyen sovány vagyok meg,hogy egyek rendesen.elegem van mindenki hülye szövegéből.elfogadunk,ahogy vagy,de azért felelj meg az elvárásainknak..senki sem unja már az ilyen embereket?csak én vagyok ilyen mogorva és hisztis?
2014. aug. 4. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem tudom, hány éves vagy, de az életben ennél sokkal rosszabb támadások is érhetnek és érnek is majd az emberek részéről, mint az, hogy a külsődet kritizálják. Szerintem indulj ki abból, hogy a szüleid (valószínűleg) szeretnek és nem ártani akarnak neked. Visszasírod még majd ezeket az "ártatlan" és minden következmény nélküli mondatokat, amiket a szüleidtől hallasz, hidd el nekem. Ha viszont önbizalomhiányt okoznak neked az, amit mondanak, (pl. ezért jársz kis utcákon), akkor beszélj nekik erről vagy tudatosítsd magadban: te meg vagy magaddal elégedve, amit ők mondanak, az az ő véleményük. Nézz körül, milyen emberek mászkálnak az utcákon, nem hiszem, hogy te lennél a legfeltűnőbb... Sokkal fontosabb, hogy a fejed tiszta maradjon. Fogyókúra helyett pedig inkább sportolj, többet használ, minthogy vitaminhiányos legyél a fogyózástól, aztán emiatt menjen tönkre az idegrendszered is. A sport lelkileg is helyrebillenti az embert, a jellemet is neveli, józanabb és kiegyensúlyozottabb leszel, lehet sorolni, mennyi pozitív hatása van. Ez az én véleményem.
2014. aug. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hari,de ha ilyen feltűnően sovány vagy, akkor minek fogyózol?


Megmondjam, úgyis tudod, beteg vagy!!!!


Keress fel egy jó pszichológust, amíg nem késő. Tudod, ez halálos betegség.

2014. aug. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Az emberek többsége tényleg csak ágyútölteléknek lenne jó egy háborúban, vagy ledarálni macskatápnak, de azért vannak köztük használható példányok is, és ha kedves vagy velük, egészen jól ki lehet jönni a többséggel.


2. Nézzed meg szépen a neten a testtömeg-indexedet (például itt: [link] ), és ha normális a súlyod, akkor fejezd abba a fogyókúrát, mert csak a zakkantak fogyókúráznak olyankor, ha nincsen rá szükségük.


3. A hipoglikémia (alacsony vércukorszint) bizony rosszkedvet okoz.

2014. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez tényleg semmi az élethez képest, az emberek egy része mindig beléd fog kötni és hazudni fog, bármit csinálsz. ilyenek az emberek.
2014. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!