Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy jó önéletrajz?

Milyen egy jó önéletrajz?

Figyelt kérdés
Szeretnék Ausztriában munkát vállalni,és egy jó önéletrajzot szeretnék készíteni.Van pár gond is sajnos.Sok helyen nem voltam bejelentve.Volt egy betegségem amiből 4 év alatt gyógyultam meg.Az az időszak üres.Van aki azt mondja,hogy ne legyenek lyukak az önéletrajzban.Van aki azt mondja,hogy nem kell minden munkahelyet beleírni.A kérdésem ugyanaz milyen egy jó önéletrajz ? Ebben kérem a segítségeteket.

2014. aug. 4. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagyok szakértő, de a lyukak kiküszöbölhetőek, ha csak a releváns munkatapasztalatot sorolod fel. Ha interjún rákérdeznek, akkor meg elmondod. (olvastam egy cikkben)


Azt kell kiemelni, amit tudsz, és alkalmassá tesz

2014. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beirhatod egyebkent azt is ahol nem voltal bejelentve, az nem a te hibad, ha a munkadod nem jelent be. Ebböl neked bajod ugy sem lehet, maximum annak a cegnek ahol te dolgoztal elötte.


Üdv Ausztriabol.

2014. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem túl kevés a maradék, nem kell beleírni a be nem jelentett munkát. csak olyan munka legyen ott ami passzol a pozícióhoz. a betegséget nem szeretik, valami mással ellensúlyozd azt az időt. de ha jó szakmád van és tapasztalatod, nem fognak fennakadni rajta (pl elektoműszerész, orvos)
2014. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Mindkét válasz hasznos ! Az europass az jó ? Vagy saját tervezésű legyen ?
2014. aug. 4. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Én HR-es vagyok, így a tanácsaim Mo-ra nézve, sajnos AU-t nem tudom...:(


- europass CV, ami a honlapjukon van és ott vezet végig téged

- a betegség teljesen oké a motivációs levélben, mindig legyen motivációs levél

- legyen benne jó fotó

- és legyen benne érdekes hobbi, amitől különleges vagy.:)

- legyen LinkedIn profilod (igényesen, részletesen megcsinálva!), ez tuti Au-ban is nyerő:)

2014. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!