Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet? (Kérdésed túl...

Hogyan lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod nem hosszú)

Figyelt kérdés

Hogyan lehet elérni azt és mennyi idő alatt,hogy a válaszaim ne csak 60 százalékban legyen jó,hanem több?

Köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2014. aug. 5. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Jó kérdés... mondjuk nekem EGYSZER volt 69 százalék, de **** meg tudja ki pontoz le folyton....
2014. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezen az oldalon nehezen.

Itt az emberek összevissza nyomkodják a piros meg a zöld kezeket, függetlenül attól, hogy a válasz jó vagy sem.

Inkább a saját hangulatuktól vagy véleményüktől függ, hogy le- vagy felpontoznak.

Nem lehet mindenkinek a kedve szerint válaszolni, de velem már előfordult, hogy azért pontoztak le, mert szeretem a túrós csuszát! :D

Akkor mit vársz?

A saját területeden is lesznek olyanok, akiknek nem szimpatikus az írásmódod, ez teljesen szubjektív dolog...

Egyébként pedig ne törődj vele. Ettől nem leszel se több, se kevesebb! :)

2014. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

elektronika, autos kerdesek (bar itt ha hondas ne ajanj bmw t, v diesel benzin)


terhes kismamanak mindig igaza van!


ne politizalj


a 90 kg os csaj is atlagos sulyu.


a sajat velemenyed felejtsd el!


ezeket azert irtam, mert ilyen helyzetekbe mertem oszinte lenni, igy szepen 32 ig csusztam, mostmar inkabb nem irok ilyenekre.

2014. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek küldtem egy zöld kezet, hogy egy picit emeljem a százalékokat :)


Így már nem is olyan vészes igaz? :)

2014. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Julianna, de vhol szamit, pl kutyas kerdesnel, adtam 1 valaszt, ami 100% biztos volt, mert olyan mondta, aki ezzel foglakozik, erre ment a 0, aztan beirtam h a jo tudod kire nyomjal, arra is kaptam. 3 valasszal kesobb beirta egy 90% koruli, h megse hulyeseg amire en 2x 0% kaptam, o kapott ra 100% akkor ez mi?
2014. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Becsicskulsz, és azt mondod, amit a tömeg elvár. Vagy megválogatod, hova írsz, csak oda, ahol a véleményed egyezik a tömegekével.
2014. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Kit érdekel a százalék, ugyanolyan okos vagyok
2014. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Na igen..Ha valaki nem ért veled egyet, vagy csak éppen arra jár egy troll, akkor úgyis elkerülhetetlen a lepontozás :D

Az a baj, hogy ezen az oldalon is nagyon sok a "megmondóember", akik azt hiszik, hogy ők mindent jobban tudnak mindenkinél, beszólogatnak, meg lepontoznak csak azért, "mert".

De igazából ezen az oldalon szerintem annyira mindegy, mennyi az értékelésed. Lehet, hogy egy 24%-os értelmesebbeket ír, mint egy 80as, és aki filozofálni/vitatkozni akar, az úgysem fogja nézni, hogy mennyi az összértékelésed.

2014. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Azért 30 alatti %-nál én nem nagyon veszek komolyan senkit. Azt is figyeld, hogy hogyan változik a %-od, nekem néha azonnal 0, aztán néhány nap és felmegy 70-re. Egyébként a 60% az oké, nem tudod könnyen elérni, hogy feljebb menjen, mert minél több választ adsz annál kisebb eséllyel tudsz fel-le mozogni. Persze ha a tömegnek tetsző válaszokat adsz akkor könnyebb feljebb jutni, illetve az is fontos, hogy amikor kiírásra kerül egy kérdés, akkor véleményezd az elsők között, régebbi kérdéseket nem pontoznak általában.
2014. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lám, máris erre járt egy "lepontozómester"...

Öt perccel ezelőtt még 100%-os volt a legtöbb a válasz, nézd meg most!

Soha ne legyen nagyobb boldogságuk azoknak, akik ilyesmiben élik ki fruszráltságukat!

2014. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!