Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy pszichopata férfi csak...

Egy pszichopata férfi csak megszállottságot érez egy nő iránt? Mi az a megszállottság? Egy pszichopata hogyan kezeli a társát?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ha többet akarsz tudni: [link]


Zanzásítva: ha már utánajártál, hogy mit is jelent a pszichopata szó, és szembekerültél egy ilyen emberrel, ne mutass félelmet de kerüld el olyan messzire, amennyire csak lehet! Ők "ragadozók", beteg emberek. Semmiféleképpen ne kezdj kapcsolatba ilyen emberrel! Bármit mond, mutat, csak képmutatás, álca. Veszélyesek, és nem változnak meg, mert nem tudnak.

2014. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy pszichopata férfi főleg hatalmat akar gyakorolni egy nő felett, érzelmileg és szexuálisan egyaránt.
2014. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
11%
szia. Én nem vagyok férfi, eléggé megszállott. Pszichiáter kezel de nem nagyon akar működni semmi. Személy szerint én a páromat úgy kezeltem mintha az életem múlna rajta hogy az enyém legyen, birtokolni akartam és mindig vele akartam lenni. Szakított velem. Néhány nappal a szakítás után összejött valaki mással. Elkezdtem követni a lányt és többször megfenyegettem. (volt hogy halálosan komolyan) A srác nagyon kiakadt rám és látni sem akart de én nem álltam le és követtem minden lépését az interneten és a való életben is. Aztán egyszer elkapott és ráébresztett hogy nem vagyok normális és segítségre van szükségem. Ne ítélj el, nem tudhatod ki vagyok és mit miért teszek! Igazából én sem tudom. Csak azért írtam le, mert tudni akartad!
2016. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!