Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnak nekem segíteni abban...

Diána2 kérdése:

Tudnak nekem segíteni abban hogy egy régi barátnőmet megtaláljam? 23 évvel ezelőtt Mátételkén élt ő is és én is. Vajon hol élhet most? A lánykori neve Nagy Ibolya volt. Hogy hívhatják most?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebook?
2014. aug. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon kevés infó. 23 év alatt simán férjhez mehetett. A neve meg elég tömegnév. Nem tudom, van még róla valami bizalmasabb infód is, amit esetleg nem mersz kiírni ide?
2014. aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg a facebook-n indulj el. Keress közös ismerősöket, családtagokat. Rajtuk keresztül megtalálhatod.
2014. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így nehéz lesz. Önkormányzatnál érdeklődj, vagy régi lakcímen, talán ott tudnak valamit.
2014. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mátételkén az anyakönyvvezetőnél megtudhatod, hogy férjhez ment-e és hogy mi a férjezett neve. az utolsó lakcímén érdeklődj utána.
2014. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!