Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a következő lépés?

Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Hát soha nem gondoltam volna, hogy valaha írok ide...ebből is egyértelmű számomra, hogy valahol nagyon mélyen lehetek.

Hol is kezdjem...

17 évesen kezdődött el az első komoly kapcsolatom. 3 éves volt. Sajnos vége lett, mert a barátom meg akart változtatni (okkal), de nekem nem ment. Egy idő után pedig nagyon dacos lettem, és azt mondtam, hogy nem is kell hogy menjen, fogadjon el úgy, ahogy vagyok én is megteszem. Aztán akárhogy szerettem volna megmenteni ezt a kapcsolatot már vége volt. Tönkrement, a sok veszekedés és hibáztatás felőrölte.

1 hónapig elég szarul éreztem magam, de tulajdonképpen nem bántam meg a döntésemet sőt, úgy éreztem most erre van szükségem.

Aztán megismerkedtem egy fiúval, amiből eszméletlen nagy szerelem lett. El sem tudom mondani mit jelentett nekem ez a fél év...rengeteg érzelem volt benne. Viszont volt egy kis probléma: 7 éve kapcsolatban volt. Nagyon sok nehézségen és fájdalmas időszakon mentünk keresztül emiatt mind a ketten, végül nem mellettem döntött, én pedig ezt így láttam jónak.

Majd eltelt egy fél év, a szerelem nem múlt el, hiába teltek el hetek, hónapok úgy, hogy nem is találkoztunk. Aztán megismertem a párját. Jóban lettünk...És nagyon rövid időn belül úgy döntöttünk, hogy hárman folytatjuk. Megvolt a féltékenykedés, önzősködés, és minden, amit ilyenkor az ember el tud képzelni. Viszont ennek ellenére nagyon intelligensen kezeltük mind a hárman ezt a kialakult helyzetet. Működik...illetve működne..DE! (és most jön a lényeg).

ÉN ugyanott tartok. Nem változtam, nem változtattam a hibáimon. Figyelmetlen vagyok, lusta, makacs, értetlenkedő, tájékozatlan, érzelgős...szeretetvámpír asszem...és még ezer millió kis szart tudnék felsorolni, ami nem oké bennem.

Ennek köszönhetően rettenetesen sok konfliktus alakult ki a szerelmem és köztem. Olyannyira sok, hogy pár hónap után oda jutottunk, hogy nem szerelmes belém. Egyáltalán. Szeret de...hát...egyre kisebb vagyok a szemében és, ha a párja nem lenne, valószínűleg már réges rég szakított volna velem.

Rengeteg módon próbáltam már megváltozni. De nem sikerült egyáltalán, csak felületesen. Hetente csalódást okozok neki valamivel...de már nem hogy haragszik...nem érdekli...már leszarja kb mit csinálok. Szánalmasnak tart. Ami, én úgy gondolom megalapozott figyelembe véve jó néhány tényezőt.

Nem tudom mi a következő lépés...de én még mindig szerelmes vagyok...nagyon...és meg szeretném oldani a problémát, mind magamban mind a kapcsolatomban...

Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?



2014. aug. 8. 15:37
 1/2 JaniB ***** válasza:

Szia


Először is az ilyen önértékelés tökéletesen megfelel arra, hogy egy hagyományos prostituált légy akit egy strici kihasznál.

Tehát változnod kéne de enm úgy ahogy azt te gondolod és ahogy azt a pasikád párszor a képedbe vágta. Föl kéne már fognod, hogy te egy másik egyéniség vagy aki másfajta személyiséggel rendelkezik mint a jóképeségü "barátod"

Másodszor

Mond cicám, nem jutott még eszedbe, hogy olyan pasival ne kezdj és ne is remély semmit akinek párja van? Az ilyesminek folyton szopás a vége és kínlódás.

Harmadszor

Édesem, hacsak nem vagy 100 Kg-ós atom ronda akkor ideje lenne végre továbbálnod mert amelyik kapcsolat ilyen nyögvenyelős és rossz a számodra azon el kéne gondolkodnod, hogy talán nem egymásnak valók vagytok.

Tehát lépj tovább. Egy ideig maradj magányos míg kicsit összeszeded a gondolataid és megtanulsz egyedül éldegélni.

Ha megtanultál a csávóka még mindíg eszedbe fog jutni de ezzel ne foglalkozz. csak keress egy másik pasit akivel jól érzed magad huzamosan. Ha megvan akkor elgondolkodhattok, hogy továbblépjetek az együtt lógás szintjéröl egy mélyebb kapcsolat felé. Meglátod utána a régi fafej már eszedbe sem fog jutni! Személy szerint azt mondanám neked, hogy értékes csaj vagy mert törődsz a kapcsolatotokkal. A pasi pedig nem érdemel meg téged.

Remélem nem esel te is abba a csapdába, hogy azokat a pasikat tekinted vonzónak akik kutyául bánnak a nőkkel.

Pár nő a fene tudja miért de oda van az ilyen pasikért meg akiknek látszólag izgalmas élete van mert illegális ügyletekben vesznek részt illetve ilyen és olyan kapcsolatuk van amikkel fölvághatnak mások előtt holott még mindíg anyucikával laknak vagy egy gagyi albérletben.

2014. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JaniB ***** válasza:

Ja igen azt még elfelejtettem leírni, hogy ha othagyod a "barátod" akkor a későbbiekben nehopgy meglágyuljon a szíved a mézes mázas szavaktól ugyanis biztosra veszem, hogy keresni fog és majd elmondja, hogy milyen csodás lány vagy.

Valójában vonzó leszel ismét számára mert egy vad leszel akire ismét vadászni kell, hogy megdughason mivel te csak egy ingyed dugható pina vagy az ő svédasztalán! Ő nem akar semmi mást csak dugni! HA normális pasi lenne akkor már rég családja lenne de ő nem normális pasi hanem miszter kétlábon járó pénisz aki csak dugni akarja a nőket. Ezért tart mindketőtöket. A másik csaj a fix pina az életében te pedig a második akibe beletörölheti a lábát. A másik csajt is kihasználja de őt soha nem fogja elhagyni miadtad. Erröl ne is álmodoz! Mindaddig míg nem leszel ismét meghódítandó vad a számára addig téged hanyagolni fog. Ha pedig leszel olyan butuska, hogy újra bedölsz neki akkor számítanod kell rá, hogy rövid úton ismét te leszel a lábtörlője miután megszerzett magának. Így működik a strici elme. A pasid és a strici közt az a különbség hogy a strici pénzért baszatja a nőt a te pasid meg ingyen basz téged! Szerintem gyorsan lépj olajra és ne nézz vissza!

2014. aug. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!