Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Apró meglepetés" mi legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Apró meglepetés" mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy lányt aki régen nekem nagyon tetszett, közel kerültünk egymáshoz. Gyönyörű hosszú hullámos barna haj, barna szem, angyali arc, sportos testalkat. (Táncolt) Kb 2 éve másfelé sodort minket az élet, nem tartottuk a kapcsolatot. Azonban egy hete rámírt a szülinapomon és elkezdtünk beszélgetni, tegnap randiztunk is.


Aztán jött a feketeleves. A hölgyemény 2 év alatt úgy meghízott hogy nem ismertem fel amikor felém jött. Gyanítom hogy nem pajzsmirigy betegség mert az étteremben úgy zabált mint Bud Spencer és Terence Hill a Nincs kettő négy nélkül c. filmben. A facebookon régi képek vannak csak róla. Szóval én mint sportember nem tudom elképzelni hogy egy akaratgyenge elmondása szerint lusta lánnyal járjak. Holnapra újjabb randit akar... szóval hogy oldhatnám meg úgy a kikosarazást, hogy ne legyek bunkó stb. lehet ezt nem bántóan? Ötleteket várok.



2014. jún. 25. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Huh azert nagy lehetett a meglepodes amikor meglattad :D

Menj el vele randizni ha mar lebeszeltetek es mond meg neki h mar igazabol nem akarsz tole semmit mert a lang kialudt de caak azert randizol vele hatha ujra fellobban a tuz de ugy erzed meg sem fog.

2014. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Légy őszinte: "Zabálsz, kövér vagy, szivattyúzd arréb a hájas valagad".

Vagy legyél vicces: "Jó volt kettőtökkel randizni! Igen veled és a barátnőddel akit lenyeltél!"

2014. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát de akkor biztos azt mondja : ja persze biztos mert dagadt vagyok. És akkor én leszek a köcsög.:)


2# :DDDDD

2014. jún. 25. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt válaszolod: "Nem vagy dagadt, én vagyok meleg xD"
2014. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es. Made my day. :D
2014. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy kamuzol valamit (úgy érzed, nem vagytok egy hullámhosszon, hiba volt találkozni, stb.), vagy marad az őszinteség, hogy ne haragudjon, de külsőleg a sportosabb lányok az eseteid.
2014. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg,h igazából csak találkozni akartál vele,h megtudd h van,rég beszéltetek stb. és h már van vki,aki tetszik
2014. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte ugyanilyen helyzetben vagyok, csak itt én vagyok az elhízott egyed :D Engem ki se kéne kosarazni, mert tudom, hogy nagyon nem jó ez ahogy most vagyok, teljesen megértem, hogy a sportos srácoknak nem kellek. Nem lehet, hogy ő is már rájött, vagy hamarosan rájön? Ha nem, akkor minden elismerésem neki, hogy így is ennyi önbizalma van. :D
2014. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!