Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mennyi időt várnátok, hogy...

Ti mennyi időt várnátok, hogy visszaírjon valaki ha 1-2 hete nem írt és nem is látta?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ ki az és mennyire fontos a dolog.

De ha nem is látta, akkor két lehetőség van:


vagy látta hogy írtál de meg se nézte, vagy tényleg nem volt facén.

Ha az előbbi lehetőség áll fenn, akkor beszívtad. Persze írkálhatsz neki még, de gyanítom azt se nézné meg.

Ha meg facén nem volt fenn, akkor is hiába írnál rá mégegyszer... Nézd, most ha nem vársz arra h visszaírjon, akkor mit csinálsz? :D

MAx annyit tudsz h felhívod telón vagy átmész hozzá, ha nem tudsz neki máshol üzenni neten, monjuk skypon.

2014. aug. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy írt valaki, és az egyéb üzenetek közé rakta be az üzenetét. Fél év után találtam meg, mert azt nem szoktam nézegetni, meg nem is jelzi.
2014. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam, annyi különbséggel, hogy máshol nem tudtam elérni az illetőt. Nálam bejött, hogy írtam neki új üzenetet, azt megnézte - gondolom, egy ideig nem csekkolta az üzijeit, és az enyém a lista vége felé volt. Esetleg ha ez a módszer nem jön be, bökd meg, töröld az ismerőseid közül, és jelöld be újra, hogy vegye észre, hogy ott vagy...
2014. aug. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!