Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA4-ben hány napot kell...

Virágh Attila kérdése:

GTA4-ben hány napot kell várni, hogy a neten (love-meet) randira hívott nő visszaírjon?

Figyelt kérdés

azt hívtam randira, akivel lehet is barátkozni (gta-s oldalon néztem, de ott nem esett szó, hogy mennyit kell várni)

szerintem nekem ez megint bug-os lesz, mert már a játékban eltelt vagy 3-4 nap :(



2014. júl. 31. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha reálisan csinálták meg a játékot, akkor nem fog visszaírni SOHA... :D
2014. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért?
2014. júl. 31. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
azokközül összvissz csak 3mal lehet felvenni a kapcsolatot, gondolom te pont nem erre a 3ra írtál rá...
2014. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a barna bőrű "sohobo" v ki a ...-ra írtam, mert azt nyomták az oké, meg arra másikra is, aki vmi jogász

aztán azt hiszem mindegyiket bepipáltam

tuti bug lesz, vagy 4x kezdtem el a gamet

először állandóan szaggatott, 2.szorra a kép lett fakó, 3.szorra a telefonbeszélgetéseket ugrotta át magától, most meg valszeg ez lesz, miután kijátszottam az egészet

na ezért nagyon megéri kiadni a pénzt játékra

2014. júl. 31. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
én ezért torrenteztem le ;) ja és nekem nem volt ilyen bug :D sőt semmilyen bug nem volt :D
2014. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
többet én se veszek meg semmit, csak amit már 3* kipróbáltam
2014. aug. 1. 15:27
 7/7 A kérdező kommentje:
visszaírt azóta, úgy tűnik csak várni kellett egy hetet rá... -.-'
2014. aug. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!