Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokat izzadok. Ha futok vagy...

Sokat izzadok. Ha futok vagy ilyenek foleg az arcimon es budosodik a honaljam mit ajanlotok? Ha hintoport teszek az arcomra azt nem izzadom le? Esetleg a honaljamon? A labam is bebudododik es leizzad futas kozben. Milyen cipok a jok?

Figyelt kérdés
Esetleg futo zokni? Cicanadrag jo tesi orara? Valami karcsusito polo esetleg?

2014. aug. 10. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 48 órás dezodorra nyomjál rá egy 24 órásat, és talán jó lesz.
2014. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De az már 72 óra lesz. Nem sok az egy kicsit? :D
2014. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi :) nem olyan veszesen izzadok. Vsak hat azert meg is jobb lenne ha krvesebbet :)
2014. aug. 11. 05:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Az izzadás menti meg az életedet futás közben, szerintem ne akarj tőle megszabadulni. Tesióra után hideg vízzel leöblíted az arcodat, és kész.

Mindenki izzad futás közben, nehogy már ezen pörögj, hogy jaj csurog rólam a víz...

2014. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem porgok ezen. !!! Csak alapozot is hasznalok mert eleg latvanyosak a pattanasaim. Amikor futok leizzad rolam es elfeheredek. A mosdoba nem hiszem h ott mindenki elott elkezdenem kenegetni magam.
2014. aug. 11. 09:18
 6/12 anonim válasza:
A lábizzadás és a vele járó lábszag ellen is tudsz tenni. Vannak kifejezetten erre a problémára készült lábsprayk. Ha lehet pamutzoknit hordj. Sajnos a kínai cipők alapból büdösek utálom őket én is. Ha szódabikarbónás vízbe beáztatod a lábad az is jó lábszag ellen.
2014. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ja és sportolás közbe ne sminkelt ki magad! Felejtsd el futás közbe az alapozót!
2014. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sminkelni nem szoktam. Ugy megyek iskolaba hogy van rajtam alapozo de nem sok. Utalom magam sminkelni. De azert koszi meg egyszer a valaszokat :)
2014. aug. 11. 11:42
 9/12 anonim ***** válasza:

a bőrödnek nem jó, hogy rákened a festéket a zsíros pórusokra, az meg hogy izzad az ember, természetes dolog. az összes divat okozta hülyeség, amit csinálsz, csak ronta a helyzeteden.


mellesleg ha normálisan eszel, és edzel a melegben, hozzá tudod szokatni kicsit a szervezeted. ha túlsúlyos vagy, megint érthető a helyzet. foglalkozz kcisit többet magaddal a divat helyett.

2014. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat :) nem kovetem a divatot. 13 eves vagyok. Meg egy kicsit gyerekes. Csak alapozot hasznalok ennyi. Nem futas kozben kenem magamra hanem reggel elkeszulodok. Akkor rakok ra par pottyot a pattikra ennyi. 145 cm 45 kg.
2014. aug. 11. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!