Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még regebben volt egy pattanás...

Még regebben volt egy pattanás a hónaljamon, és még mindig latszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon csunya, es nem mulik. valami otlet?

2014. jún. 28. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd (arctisztító tonikkal pl), és NE PISZKÁLD!
2014. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy pattanás. Inkább szőrtüszőgyulladás vagy szemölcs lehet szerintem. Nézz utána, azokkal mi a teendő.

De a fertőtlenítés mindenképp jó, ahogy előttem javasolták. Ha nagyon nem javulna, keress fel egy dokit, mert elég kellemetlen helyen van, irritálod dezodorral, szőrtelenítéssel, meg izzadtság is éri, ami nem biztos, hogy jó neki.

2014. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom, remelem segit majd az arctisztito.
2014. jún. 28. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szőrbenövés, nekem sajnos rendszeresen van ilyen, ki kell piszkálni belőle a szőrszálat, akkor kijön belőle a "dzsuva" is, utána le kell fertőtleníteni és akkor simán elmúlik.
2014. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyebkent biztosan nem szemolcs. az viszont lehet h szortuszogyulladas.
2014. jún. 28. 21:49
 6/8 A kérdező kommentje:
már tényleg regota latszik. de nem pattanas hanem csak egy kis piros gomboc, nincsen feher potty a kozepen.. ezert is felek h ez mar ott marad orokre
2014. jún. 28. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Nyugi, nem marad ott örökre, de tényleg ki kell belőle szedni a szőrt, mert attól gyulladt.

2014. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a segitseget. :))
2014. jún. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!