Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Este sokkal jobban tudok...

Este sokkal jobban tudok tanulni, odafigyelni, meg úgy akármit csinálni. Ti is így vagytok? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Nappal meg olyan fáradt vagyok hogy az hihetetlen.

Meg még a ködös időt szeretem nagyon :) most itt a napsütés, halál elvagyok punnyadva egész nap és tök értelmetlennek tűnik minden.



2014. aug. 11. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is éjszakai emberke vagyok, világ életemben az voltam: napközben van, hogy csak a kávék tatanak magamnál, estére meg csak úgy felpörgök. És, ahogy írod: hirtelen jobban megy a tanulás, odafigyelés meg úgy akármi..

Szerintem egyszerűen csak ilyen beállítottságúak vagyunk, csak nem szabad ebbe nagyon belekényelmesedni, mert az iskola meg később a munka is leginkább nappal van.. :)

2014. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én is ilyen beállítottságú voltam... de olyan életszakaszba, kerültem, hogy hajnalban kelés este fekvés, és azóta már este nem bírok fennt lenni, korán meg magamtól kukorékolok.
2014. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is éjszakai ember vagyok. Olyankor csend van meg nyugalom és jobban lehet koncentrálni. Én még az esőt meg a telet is szeretem, mert akkor nyugodtabb a környék meg az utca és előbb is sötétedik:D
2014. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hehe, pontosan ilyen vagyok én is. :DD Késő este hirtelen éber leszek, és eszembe jut, hogy akkor most nekiállok kitakarítani a házat, sütni egy 3 fogásos kaját és megírni egy többezer oldalas regényt...napközben pedig olyan vagyok, mint egy élőhalott. :'D
2014. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!