Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem fáj nektek néha hogy más...

Nem fáj nektek néha hogy más sok helyre eljut más meg nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 19:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem fáj, és igen, irigy vagyok. Megy a meló, de nem jutok előre. Majd, jövőre hátha el tudok menni ebből a retek országból.
2014. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10: Szó se róla. Csak nem Magyarországon és nem ennyire.


Látom, hogy hogy él a szembe szomszédom. Nem tanult, állandóan ügyeskedik (magyarul a NAV találna nála is dolgokat) és folyamatosan építkezik. Mellette pár havonta új autókat vesz, miközben a felesége abszolút nem dolgozik semmit. Becsületes munkával itthon nem lehet ekkora lábon élni és csak azért nem bas-zogatják az ilyeneket, mert körülbelül ők tartják életben a magyar gazdaságot.

2014. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj.
2014. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az fáj, mikor valaki ígérgeti, hogy elvisz ide meg oda, aztán meg egy nagy rakás semmi...

Egyik nővérem sokat csinálta ezt...azóta ha ilyen ötlete van, csak megszokásból bólogatok, bár jól a szemébe kellene mondanom a dolgot, de kinek van energiája egy felesleges vitára?

2014. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj. Sőt motivál, hogy én is eljussak oda,ahova akarok. Teszek is érte.
2014. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!