Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy minden semmirekellő kisebbségi eljut a VILÁGBA, Angliába, Franciaországba, Egyiptomba Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés

Hát Látom a közösségi oldalakon a képeket. Mondom, hogy az abszolut aljáról van szó nem a vastagokról, semmi szakma, nyelvismeret, SEMMI, és ott vannak, amott vannak, egyszerűen nem értem...

Ti tudtok erre valami érthető magyarázatot adni?


2013. júl. 17. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem csak felhúztad magad, mert őket lenézed és mégis útnak mert indulni, magadat meg többre tartod és mégis itthon próbálsz boldogulni valahogy. Ne érts félre, nem beszólásnak szántam, de most elég sokan megindultak külföldre, hát hadd menjenek ők is szerencsét próbálni. Legalább ennyivel is kevesebben vannak itthon, talán ott még munkát is kapnak.
2013. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mer a tezsvírek öszetartanak, és öszetartoznak, ezt tanuld meg
2013. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező em arról ír, amikor valaki szerencsét próbálni megy ki. Nekem is van ilyen c kategóriás ismerősöm. Nem dolgozik, de valahogy mégis eljutott már egy csomó helyre.
2013. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MrPifta ***** válasza:

úgy hogy aki meg akar tenni valamit, megteszi.

Te is nyugodtan kimehetnél, nem tart vissza semmi. Tényleg nem olyan nagy a világ. Gyerünk, menjünk mi is!

2013. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt nézik hogy hol megengedőbbek a jogok, hol tudnak jobban érvényesülni és segélyeket kapni. London belvárosában is megjelentek a román cigányok, az utcán alszanak, végzik a dolguk, koldulnak, vegzálják a turistát, a meki wc-ben fürdenek, mosnak. Párszor már el lettek zavarva, de visszajönnek. Az angol rendőrség amúgy az egyik legtöketlenebb a világon, az oroszoknál 1x szólnak, másodszor olyat ráver gumibottal hogy a mellette lévő is elesik.
2013. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez?!Te meg nem hogy örülnél neki hogy elhúznak az országból...én mikor látok ilyet azon imádkozom hogy húzzon el az összes kintre külföldre,elég szép világ lenne nélkülük.majd éljenek az angolok meg a franciák velük had örüljenek...
2013. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!