Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy vigasztalbátok meg...

Ti hogy vigasztalbátok meg olyan lányt, akibe nagyon szerelmesek vagytok és most Szkitott a pasival?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 18:59
 1/8 anonim válasza:
Amíg nincs túl a szakításon addig a legjobb barátja lennék ...nem támadnám le őtet egy újabb kapcsolattal . Beszélgess vele és járj a kedvébe :-)
2014. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem légy vele szinte ugyanolyan mint előtte csak néha kérdezz rá a dolgokra, hogy hogy van például. Az nekem nagyon nem jön be ha valaki egyből nyomul a másikra miután szakított az előzővel.
2014. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is egyből szerettem volna.rá mászni.


KB OLYAN 3. HÓNAP MÚLVA

2014. aug. 12. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
vigasztalja a barinője, vagy tudjam én kicsoda... majd 1 hét után írnék neki, hogy mizu-tali? az lenne a cél, hogy összejöjjetek, nem?
2014. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet hogy így csak a barát zónában maradnál, de ott nagyon
2014. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha össze akarsz jönni vele, akkor sehogy. A lányok nem úgy gondolkodnak, ahogy mi pasik. Eléggé nyakatekert módon, de ennek ellenére van benne ráció.

Te azt hiszed, hogyha megvigasztalod a lányt, akkor ezt fogja gondolni rólad: "Hé, itt ez a férfi aki megvigasztalt, amikor szakítottam a pasimmal. Nagyon jó pasi, kedves, melegszívű, empatikus. Tök jó lenne vele kapcsolatot kialakítani, mert mellettem volt amikor rossz volt nekem."

Ezt felejtsd el.

A lány így fogja gondolni: "Itt ez a fiú (fiú és nem férfi) aki megvigasztalt. De ariiiii. Ha legközelebb szomorú leszek, akkor megint neki fogom kisírni a bánatomat, mert annyira megértő, és hűséges barát (!).

De most kéne valami pasi. Ott az a b*nkó magabiztos csávó, megyek és leszopom."

Szomorú, de így gondolkodik a nők többsége.

2014. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NE VIGASZTALD


Barátként fog rád tekinteni, akinek mindig kibeszélheti a problémáit meg siránkozhat. Bekerülsz a barátzónába és cseszheted. Onnan csak ritka esetekben van kiút. Erre tényleg ott vannak a barátnői.

2014. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!