Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Friss házasoknak szeretném...

Friss házasoknak szeretném feltenni a kérdést, hogy fogtak hozzá az esküvőjük megszervezéséhez? Mik voltak az első lépések, hogy kerestetek szolgáltatókat? Google? Weblap? Ha igen, mire kerestetek vagy milyen oldalakat néztetek meg?

Figyelt kérdés
Mi döntött 1-1 szolgáltató választásánál?

2014. aug. 13. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam két blogbejegyzést amik segítenek a fotósválasztásban és a vele való együttműködésben, szívesen elküldöm a linkjüket privátban de reklámozni nem szeretnék. Ha érdekel (bárki akit igen) írj egy privát üzenetet. :)
2014. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nézz körbe az ismerőseid között, hogy ki milyen szolgáltatókat választott a saját esküvőjére. Állítsatok fel egy fontossági sorrendet, mivel mindenkinek más a fontos (van akinek a ruha a legfontosabb, van akinek a képek, van akinek a zenekar stb...) és azt követve haladjatok a foglalásokkal.
2014. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aktív tagja voltam egy esküvős fórumnak, ott is pörögtek az információk. Esküvős blogokat is olvasgattam, ahol leírták a tapasztalataikat, mennyire voltak elégedettek stb.

Mi csak két szolgáltatót kerestünk, zenészt és videóst, kiadott megyék szerint neveket (persze csak olyakat, akinek van honlapjuk), megnéztük, meghallgattuk az oldalakra feltöltött demókat, aztán aki tetszett attól kértünk árajánlatot.

2014. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg konkrét oldalt írni? jöhet privátban is
2014. aug. 14. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!