Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Géczy Gáborról?

Mi a véleményetek Géczy Gáborról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
úgytünik, hogy beteg ember, rossz eszméket terjeszt. aki nem tudja a modernebb megoldásokat alkalmazni gyökeresen visszatér az elöző generációkhoz és azt a modellt veszi alapul, hogy "az müködött" de valójában egyik rendszer sem müködőképes. Mindennek áravan. visszakéne mennie a fraktáljaihoz, mert a tudomány szép és hasznos dolog, hátha valami hasznosatis letesz egyszer az asztalra. de mindenesetre dijazni kell azt aki jobb világot akar, ha egyszer alapitana egy hasonló völgyet mint a krisnavölgy ahol nem irnak nem olvasnak az emberek és bunkósbottal harmóniában élnek az emberek a természettel elérte az életcélját. megtalálta a boldog életet és a fraktálok sem kellenek hozzá.
2014. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 asech válasza:
0%

Nekem sem szimpatikus. Főleg azért mert eléggé a pénzre megy, mikor saját "felfedezései" nem nagyon vannak, az előadásain is kb Pap Gábor vagy Jásdi-Kis gondolatait mondja, de a pénzt azért elkéri magának.

Meg szerintem nagyképű is.

2015. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 esopus válasza:
41%
A véleményem: Egy igaz ember
2015. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi, jó ember!
2020. dec. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értettem vele egyet a legtöbb dologban, de Isten nyugasztalja!
2021. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó ember volt, annyi biztos
2021. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!