Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök, és nem rendőrök, mi...

Rendőrök, és nem rendőrök, mi a véleményetek Bucsek Gáborról, az új budapesti rendőrfőkapitányról?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
:)
2014. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az te lennél? ezen filóztam amikor kiírtam a kérdést (így is akartam kiírni először, csak féltem, hogy kimoderálják).... de csak nincsen ennyi időd, bár akár lehetnél is, de félek, hogy ez örök rejtély marad. :)
2014. júl. 4. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Aranyos kérdés aranyos válasdzal, de szerintem a mi Bucsekunk és a kérdésben szereplő nem lehet egy és ugyanaz. :) Persze nem lehetünk benne teljesen biztosak, de ha minden eddigi válaszában igazat írt, akkor helyileg és pozícióban is különböznek. Bár tény és való, a Bucsek név nem tartozik a leggyakoribbak közé. :)
2014. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

A South Park wikijéből:

"A fordítás során több szereplő is magyar nevet kapott, például Mr. Furkó (eredetileg Mr. Slave) vagy Vackor néni (Miss Veronica Lee Crabtree). Butterst a negyedik évadig néha „Bucsek”-nek hívták társai, ami feltehetőleg egy elvetett magyarítási kísérlet volt a fordítók részéről."

:)

2014. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért lettem Bucsek, mert olyan "dús" hajam van mint Buttersnek, középen 3 szál, ha jól emlékszem :)
2014. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aham, akkor ezt is megtudtuk. Köszönjük!

Nekem is kb ilyen dús a hajam. (-:



És véleményed van a kérdésről? Szóval szerinted csöbörből vödörbe, vagy esetleg lesz érdemi hatása is?

2014. júl. 5. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha 2db fehér paraszt bábút kicserélsz egy sakktáblán, te észrevennéd?
2014. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó megfigyelő vagyok, de félek, hogy nem....


Sajnos én is valami ilyesmi válaszra számítottam.... akkor viszont mégiscsak a "fejétől bűzlik a hal" szindróma él még mindig.

2014. júl. 5. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:

A "rend" politikai értelemben az az állapot, ami a rendszert minél tovább és kisebb zökkenőkkel fenntartja. Ilyen értelemben rend van. Az előző báb azért ment, mert valakik mégnagyobb "rendet" szeretnének elérni.

A szó igazi értelmében vett rendről: A fennálló rendszernek nem érdeke a "rend", persze állampolgári biztonságérzetben értve. Az a jó, ha az emberek kiszolgáltatott helyzetben vannak, tehát a végtelenségig szipolyozhatók, fejhetők, mint Krőzus kecskéje. Ezt az állapotot pedig szolgálják is rendesen - senkinek panasza se lehet rájuk...

2014. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen szimpatikus személyiség. Tökéletesen vezette az NNI-t, és a BRFK se fog neki gondot okozni.
2015. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!