Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe erről az...

Mi jut eszetekbe erről az írásról?

Figyelt kérdés

A feltöltés után vettem észre, hogy akad benne egy elég magyartalan megfogalmazás, úgyhogy attól inkább tekintsetek el :)

Kíváncsian várom a válaszokat.

[link]


2014. aug. 14. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi de nincs időm arra, hogy a kézírásod próbáljam kiolvasni. Elég életlenre sikeredett a kép és nem látszanak jól a betűk. Ha begépeled, akkor viszont szívesen segítek. :)
2014. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont a kézírás a lényeg, nem a szöveg maga. Az írásképre gondoltam, bár én hülye a kérdésbe nem írtam le, csak a képen lévő szövegbe (leültem, egyes :D).

Aranyos vagy, hogy felajánlottad a segítségedet, köszi :)

2014. aug. 14. 12:42
 3/11 anonim válasza:
háát én nem nagyon tudom elolvasni , főleg így képről , de érdekes , hogy az anyukám is nagyon hasonlóan ír , mint te :D
2014. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én sem piszkálnék egy sárkányt. (ha tudnád mennyit kellett keresnem, mire rájöttem mit is írtál :P :D )


Nem tudom, hogy mit gondoljak, szerintem egy tinilány lehetsz. Elég érdekes az írásképed, úgy gondolom, hogy szereted a szépet, a művészeteket. Kicsit olyan magadnak való is lehetsz, bár ebben nem vagyok biztos (nem mintha a többiben az lennék). Jobban örültem volna, ha valami más idézetet írsz a végére, de nyilván nagy hatással volt/van rád az a mű, amiből származik, szóval nem haragszok :P :D


Szerencséd, hogy gyakorlott vagyok mások írásának olvasásában, de elképzelhető, hogy sokaknak gondot fog okozni ez a kis szösszenet.


Most viszont én is kíváncsi vagyok, hogy eltaláltam-e azt a kevés dolgot is, amit írtam. (privátban is megírhatod, ne rontsuk el a többiek szórakozását(?) :) )

2014. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
olvashatatlan :S
2014. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes írásod van.

Bár ezt sokan inkább úgy fogalmaznák meg, hogy olvashatatlan, vagy ronda. Tény, hogy én sem tudtam elolvasni... :D

2014. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiatal nő/lány lehetsz, talán még iskoláskorú. Nem vagyok grafológus, ennyit tudtam leszűrni az írásodból.
2014. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Érdekes kézírásod van, eléggé nehezen olvasható, de összességében nem néz ki rosszul. Az kifejezetten tetszik, ahogy a szavak végén álló betűk szárát olyan jellegzetesen meghúzod. :D
2014. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a doktorom jut eszembe annak se tudom elolvasni az írását.
2014. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tőled kérnék kölcsön jegyzetet az biztos, számomra olvashatatlan.
2014. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!