Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Dominika névről milyen lány...

A Dominika névről milyen lány jut eszetekbe elsőre?

Figyelt kérdés
Magas, alacsony, hajszíne, szemszíne, név alapján tulajdonságok, külső, belső… bármi

2014. jún. 12. 07:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Középmagas, nagyon vékony, hosszú barna hajú, barna szemű, a tulajdonságait tekintve pedig beképzelt, és másokat sértegető.
2014. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Alacsony, sötét szemű-hajú, zárkózott, szorgalmas, amúgy kedves lány.
2014. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Magas, vékony, hófehér bőr, barna haj, barna/zöld szem. Nyafogós, beképzelt.
2014. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát külsőleg: világos hajú. Inkább nagyon világos barna, vagy szőke, szőkésbarna. Nem vörös, és fekete főleg nem.

Magassága mindegy, de nem kövér, inkább vékony vagy normális alkat, nem is bögyös.


Belsőleg: Teljes mértékben elkényeztetett, beképzelt, nyávogós, mely tulajdonságokat a szülei nevelése alapján szedett össze.

Nem buta, de nem is egy lángész, gyerekkorban jó tanuló, de a jegyei általában többet mutatnak a valós eszénél, szóval olyan a tanárok által is elkényeztetett fajta.

Felnőtt korban pedig nem egy feleségtípus, hanem aki bejárónőt tart és a gazdag öreg férje pénzén él.


Valami ilyet tudnék a névhez kapcsolni.

2014. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azzal ugye tisztában vagy, hogy mindenkinek a saját "Dominikája" fog megjelenni a szeme előtt?
2014. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ismerek egy Dominikàt aki közép magas szökés barna hajú, vékony.irtó nagy szàjú, pofàtlan, tudatlan és beképzelt :))
2014. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kis törékeny, de nem túl alacsony. Szőke hajú, barna szemű. Szép arcú. Kedves, de kicsit beképzelt.
2014. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek egy Dominikát sem, viszont nekem is egy vékony, átlag magas, hosszú világosabb hajú idegesítő lány jut eszembe a név hallatán.
2014. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
66%
Dominika vagyok...sötét szőke hajjal, barna szemmel, nem vagyok magas(163 cm) l, átlagos testalkatom van, nem vagyok beképzelt és elkényeztetett viszont valóban nem vagyok valami jó tanuló(általános iskolában jó tanuló voltam). Aki megérdemli azzal kedves vagyok és nagyon könnyen barátkozok.:) 16/L
2014. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ja és nekem is kicsit nagy szám van!:/ :) 16/L
2014. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!