Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt szerintetek...

Miért csinálom ezt szerintetek? Nem értem magamat!

Figyelt kérdés
Ha stresszelek vagy ideges vagyok, akkor mindig olyan ételeket eszek, amikre allergiás vagyok , és utána a végén mindig fel van dagadva a szám , hányok, kiütéseim vannak, stb. de nem értem, h miért ezeket eszem, ha más pl. csokit eszik olyankor. Próbáltam én is, de nem hagyja az agyam. Én miért ezeket? Nem értem önmagamat! Megbolondultam?

2014. aug. 14. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan vagy, mint egy emo-s, csak te nem az ereidet vágod.
2014. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes hasonlat, de én nem akarok meghalni se kárt okozni magamban (tudatosan), de a szervezetem addig nem nyugszik, amíg pl. nem eszek halat. Így elmegyek a boltba, megveszem a halat, megsütöm és megeszem, majd utána szépen feldagad a szám, nyelvem, hányingerem van, de mikor eszem, aközben eszembe se jut, h utána mi lesz.
2014. aug. 14. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Emo-s se akar meghalni, ha megakarna, akkor már 1 se lenne belőle.


Tudod, hogy mi fog történni, miután megeszed ezeket az ételek, szóval nem mondhatod, hogy tudatalatti a dolog.

Kárt akarsz magadban okozni, és te ezt ilyen formában teszed meg, de ez csak saját vélemény. Simán meglehet, hogy tévedek.

2014. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!