Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a legszebb emléketek?

Nektek mi a legszebb emléketek?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok :)

2014. aug. 14. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Luke, én vagyok az apád":D
2014. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Az első szex :D
2014. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elsőnek be rúgtam xd
2014. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jut az eszembe semmi ami kiérdemelné a legszebb emlék címet :) Lehet hogy el kéne gondolkodnom azon hogy tényleg boldog vagyok-e xd
2014. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés,

Nekem több is van:

Amikor elmentem az oviból.(mindennap megvertek,egyedül voltam és az "otthonom" sem nyújtott békét)

Amikor az osztály főribikéjének megmondtam a magamét.(Nem volt jó döntés utána vissza gondolva,egy hónapig voltam leszbikus mert az a drága lányka ezt terjesztette rólam)

Amikor elsőre éreztem a törődést egy fiútól.(A fiú eltűnt)

Igazából csak egész jó emlékeim vannak,hisz mindegyik után megkaptam hogy egy sz@r vagyok és nem érdeklek senkit.Könyvet tudnék írni arról a sok negatív dologról amit eddig kaptam...Tudom tini vagyok.De ezek nem olyan "pasztmek nem írt vissza a kiszemeltem,most öngyi leszek.."

13/L

2014. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
4es talán házas vagy?xd
2014. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A legszebb emlékeim bizonyos emberekkel vannak,de ezek közül egyet sem tudnék legszebbnek kiemelni,szóval általánosságban:

1.Mikor végre elballagtam általános iskolából(utáltam azt az iskolát,meg az osztály nagyrészét is,és persze ők is engem)

2.Mikor tavaly nyáron végre találtam magamnak igaz,idősebbek ha barátokat nem is,de legalább haverokat

16/L

2014. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

+1:Mikor összejöttem a barátommal.

Utolsó voltam.

2014. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A történet eleje szomorú, ugyanis a párom hibájából zaciba kellett tennem minden ékszeremet, és ott is vesztek, nem tudtuk kiváltani. Köuzük volt, amiket még anyámtól meg nagyanyámtól kaptam, az fájt a legjobban, hogy ezeket elveszettem.

ÉS volt valaki, aki ezt a rossz dolgot széppé tudta tenni... Az én imádott, drága főnököm. Látta, hogy bánt valami, kivallatott, hogy mi bajom, a lelkemre beszélt, vigasztalt, aztán azt kérte, h vigyek neki képet anyuról meg nagymamámról. A képeket szépen bekreteztette, és nekem adta kárpótlásul. Hát így kell széppé tenni valami rosszat...

2014. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a nap amikor a barátommal összejöttem.:) Akkor éreztem először hogy valakinek tényleg fontos vagyok. 14/L
2014. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!