Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek ebből?

Nektek nincs elegetek ebből?

Figyelt kérdés

nektek nincs elegetek ebből? - a szürke hétköznapokból, az öregedésből, a halálból, abból hogy minden nap ugyanúgy szürkén telik el, a politikából, vallásból, a monotonitásból: ébredés,készülődés, indulás reggeli, munka, vacsora, TV/gép-valami kis szabadidő alvás és előreöl.


Nekem ebből már nagyon elegem van. Elegem van ebből a világból, az ostoba emberekből. Az egész annyira értelmetlen. Sokszor úgy érzem valami hiányzik ebből az életből. És hogy az álmaimban több élet van mint a valóságban.



2014. aug. 16. 03:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyújts rá egy cigire, vagy nősülj meg.
2014. aug. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"a monotonitásból: ébredés,készülődés, indulás reggeli, munka, vacsora, TV/gép-valami kis szabadidő alvás és előreöl"


Őszintén? Én ebből csak a MUNKÁT unom, mert az határozza meg és befolyásolja az összes többit. Egyszerűen nincs időm miatta másra, és ezért válik minden hét monotonná, szürkévé. Ha lenne szabadidőm (és nem azon kéne görcsölnöm, hogy úristen holnap munka, inkább pihenek), én nagyon jól le tudnám foglalni magam.

2014. aug. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"az álmaimban több élet van mint a valóságban"


Ez bizony így van.


Válts dimenziót!:)

2014. aug. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kell találni olyan hobbit amit szeretsz és nem lesz olyan unalmas az élet.

Kell egy csaj vagy pasi akit szeretsz

Barátok akkikel hülyülhetsz

2014. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha nekem is nagyon elegem van, jó lenne valami fantasy világban élni. Tudod, elfek, orkok, sárkányok, pegakornis, varázslók, lápi szörnyek meg minden :D Lehet nem lenne olyan hosszú az emberek élete de sokkal tartalmasabb lenne, én pl felcsapnék kalandornak és misztikus tájakon vándorolnék, ilyesmik.
2014. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!