Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok élni tovább?

Nem akarok élni tovább?

Figyelt kérdés

Elegem van saját magamból. Egyre többször érzem azt, hogy nincs értelme élnem. Állandóan csak ideges vagyok, megbántok másokat, bármikor tudok sírni apró hülyeségeken.

Aki a legjobban szeret és bármit megtenne értem, hogy csak boldog legyek, őt én csak bántom. A folyamatos idegességgel, veszekedek és utána meg sírok hogy megint mit tettem.Nekem van a világ legjobb párja, de taszítom el magamtól, folyamatosan csak veszekedek vele, féltékenykedek, amikor tudom pedig mennyire szeret és én miattam lesz vége az egész kapcsolatomnak. Egyre többször vannak dührohamaim.



Semmit nem értem el eddig az életemben, én egyszerűen csak ki akarok szállni az egészből.


20/L


2014. aug. 16. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kértél tanácsot de azért..

Nézz utána hogy kell relaxálni, meditálni. Sokat tud segíteni.

Állítts fel magadnak kisebb célokat (pl. ma megcsinálok 3 felülést, rámosolygok egy emberre az utcán stb.). Ha megvalósítod őket adnak egy kis erőt. Fokozatosan emelheted a nehézséget és ha bízol magadban egyre nagyobb sikereket érhetsz el.

Nem tudom milyen az anyagi helyzeted meg az életkörülményeid de a pszichológust is ajánlanám, hátha tudna segíteni.

2014. aug. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

kérdező! már megbocsáss, de ha azt hiszed, hogy neked van a legrosszabb életed, akkor tévedsz!

Tudod, hogy mennyi ember szenved gyógyíthatatlan betegségbe?!

ha belekukkantanál az ők szemszögükből, akkor aranyakat adnál a mostani életedért!

becsüld meg!

2014. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik elérkeztél életed azon pontjához, amikor egy nehéz, de nagyon lényeges feladatot kell megoldanod. Kár lenne éppen most kiszállni.

A problémád nem könnyű, de ne gondold egy percig sem, hogy megoldhatatlan. Az, hogy felismerted és magad is úgy látod, hogy ez tarthatatlan, már önmagában siker. Innen már csak felfelé vezet az út. Persze csak akkor, ha komolyan gondolod.

Konkrét dolgokat itt nem említenék, ha gondolod privátban írhatok náhány dolgot ami segítségedre lehet.

Szakemberhez is fordulhatsz.

Az élet tele van feladatokkal, melyek gyakran megoldhatatlan nehézségnek látszanak. De minden esetben van megoldás. Ha pedig sikerül túllépned rajta, nem csak a probléma szűnik meg, hanem sokkal több leszel annál, mint aki voltál. Sok sikert hozzá!

2014. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon magadba kéne szállni. elrendezni a kapcsolatodat önmagaddal. fölismerni a rossz és jó tulajdonságaidat reálisan, és tudni milyenné szeretnél válni. fölvázolni magadban az ehhez vezető utat. kiegyensúlyozatlan vagy, ebből adódik minden. változnod kell, és ez nehezebb mint egyszerűen föladni. a te döntésed.
2014. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!