Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szüleimmel?...

Mit csináljak a szüleimmel? Nem akarok dolgozni de ez van

Figyelt kérdés

Otthon élek a szüleimmel 20 éves vagyok nem dolgozok másfél 2 éve de ők azt akarják hogy dolgozzak nekik van egy nagy vállalkozásunk és mondták hogy szeptembertől majd dolgozzak de nekem egyáltalán nincs hozzá kedvem és nem is értem miért erőltetik pénzt azt így is adnak meg van is..akkor meg minek?!

Arra fogták hogy ne "unatkozzak" feleslegesen pedig én egyáltalán nem unatkozom nagyon sok programot is szervezek magamnak és korán sem szeretnék kelni miért erőltetik ennyire ezt a dolgot ha ígyis úgyis van pénz?


20/L



2014. aug. 5. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Mert később majd lehet, hogy nem lesz pénz. Vagy nekik lesz, de te majd nem kapsz többet tőlük. Vagy meghalnak, és kiderül, hogy volt egy tonna kölcsönük, amit vissza kell fizetni.


A helyedben én sem dolgoznék, hanem inkább elmennék egy jó egyetemre egyelőre, vagy nyelvtanfolyamokra, kurzusokra, ha már tudják fizetni. Lehet, hogy az zavarja őket, hogy semmire nem mutatsz hajlandóságot.

2014. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Majd amikor egy nap azt mondják hogy kislányom, holnaptól eltakarodsz a házból, akkor majd rájössz hogy miért kellene dolgozni.
2014. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Azt akarják, hogy a saját lábadra állj, legyen munkád, lakásod és majd eltudd tartani a családod. Ha viszont máshonnan van jövedelmed (akármiből) akkor tényleg nem értem a problémát. De 20 évesen már nem elég ha bulizgatsz meg eljárkálsz barátaiddal, ezt csak addig hagyják ameddig tanulsz.
2014. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem tartanálak el az biztos.

20 éves vagy és nagyon lusta...

2014. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dogmatix91 válasza:
93%
Egy géniusz lehetsz! ;)
2014. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Idióta vagy kislányom ne haragudj és élősködő!

Egyetem mellett dolgozom kemény munkát hétvégente. A szüleim állandóan balhéznak, hogy ne erőltessem meg magam, amíg tanulok eltartanak, de nem! 20 évesen már van bennem önállósodási vágy, sőt már 18 évesen is volt. Az ilyen emberek, már ne haragudj meg érte feleslegesen szívják el a levegőt másoktól.

2014. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Felidegesítettél és dühömben már helyesen sem tudok írni :D Azért elnézést kérek!
2014. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy örülnél, hogy családi vállalkozásban dolgozhatsz. Normális a "főnök", elnézőbbek veled. Nem kell alja munkát végezned az előrébb jutásért.
2014. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

"Jaj! Elkényeztetett kislány vagyok, gazdagok a szüleim, eltartanak, de azt akarják, tegyem be a fenekem egy munkahelyre, amit alámtolnak!! Jaj! Most mit tegyek? Hogy bírom ezt ki? Miért akarnak engem kínozni?:S:S


Szerintem tízezrével vannak emberek az országban, akik szívesen lennének a helyedben és boldogan elfogadnák a közeli családtag által felajánlott munkát és összetennék a két kezüket, hogy ilyen könnyű az életük.


Két éve otthon ülsz és nem csinálsz semmit és akkor még te vagy felháborodva, ha azt akarják, hogy ugyan kezdjél már valamit az életeddel? Programokat szervezel magadnak? Kit érdekel? Inkább tégy valami hasznosat... Tanulj nyelveket, járj egyetemre, végezz el valami szakmát, vagy tényleg kezdj dolgozni.


Még csak húsz éves vagy, de belegondolni is borzasztó, hogy ilyen lusta, munkakerülő gondolkodással milyen ember leszel 10-20 év múlva...


24/N

2014. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Akkor mehetek én helyetted oda? :)
2014. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!