Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem tud velem is rendese...

Miert nem tud velem is rendesen viselkedni?

Figyelt kérdés

Annyira fura a srac. Mivel kozsegben elunk, osszesen 2000 lakossal, ezert mindenki ismer mindenkit. Van egy srac, aki anno probalkozott nalam(nem tudom valojaban mit akart), viszont az utobbi 8-9 honapban nagyon bunko modon viselkedik velem. Mindenki masnak koszon, mindenkinvel baratsagos, viszont en mintha egy lepras utolso lennek, ram se nez, nem is koszon, csak akkor, ha valaki massal vagyok, akkor is van, hogy nagyon csendesen.

Semmi rosszat nem mondtam soha ra, megis igy viselkedik. Nem mondom azt, hogy jojjon oda hozzam kerdezoskodni, de azert, ha mar ismerjuk egymast a minimum az, hogy egy sziat odalok. De meg annyit se.


2014. aug. 16. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul vette,hogy próbálkozott nálad,de nem lett belôle semmi.
2014. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es ez tobb, mint 2 ev utan jon elo benne? Meg aztan mas is kosarazta ki, raadasul en soha nem mondtam neki, hogy nem erdekel...
2014. aug. 16. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki
2014. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!