Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt Markos Györggyel?

Mi történt Markos Györggyel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy amit a tévében, riportoknál, stb. láthat az ember, az nem mindig tükrözi a valóságot és talán rá is van játszva mondjuk , de épp ezért szeretném tudni, hogy mennyi valóságalapja van a dolognak.


Láttam a napokban két felvételt is Markos Györggyel, az egyikben amikor annyira kikelt magából, hogy a riportert ütötte meg, a másikban pedig normálisan társalog, de valahogy nagyon furcsának találom azt, amilyen ő.

Túlzottan fegyelmezett, már a feszülésig, van a tekintetében egy agresszív kisugárzás, nincs benne semmi öröm, semmi érzelem, csak egy keménység, zordság. Azt írta valaki, hogy elmegyógyintézetben kezelték, ezt sem tudom mennyire igaz, nyilván lehet kitaláció, de tény, hogy amilyen most Markos György egy teljesen más embernek látszik, mint amilyen régen gondolom, hogy volt ( humoristaként ), bár akkor nem láttam milyen volt.


Előre kösz a válaszokat !


2014. aug. 17. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag agyvérzése volt jópár éve. Ezek a történések sajnos a személyiségen nyomot hagynak.
2014. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ő mindig nagyon furcsa, bizarr ember volt, tele agresszióval.
2014. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1- van benne valami


#2- ugye ?? nekem is ez jött le,nagyon furcsa ember

2014. aug. 17. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is furcsának találtam mindig is, olyan pattogós, mint egy kiképző, vagy valamiféle frusztrált őrmester.
2014. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose volt szimpatikus és amit írsz, hogy tele van agresszióval azzal egyetértek. Szerintem az sem véletlen, hogy nincs párja sem.
2014. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!