Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Nem az vagyok, ami történt...

"Nem az vagyok, ami történt velem, Az vagyok, amit döntöttem, hogy legyek. " Mi a véleményed erről az idézetről? Mi járhatott a szerző fejében, amikor kipattant ez az idézet a fejéből?!

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kontextus ugye, de gondolom olyasmi, hogy egy korábbi elszenvedett trauma, saját súlyos ballépés az önértékelés mellet az énképet is erősen befolyásolja, negatív irányba, ebből a legnehezebb kitörni, az "áldozat" (vagy "bűnöző", ami volt a múltban a dolog) szerepkörből, erre egy motiváló szöveg lehet, magának vagy másoknak.
2014. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy bárcsak ugyanezt én is elmondhatnám magamról.
2014. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából túl sok újat nem mond, sok hasonlót hallottam már. A lényeg, ne a környezeted határozzon meg, alakítson. Te magad tudatosan válj azzá akivé akarsz. De ezekben az elcsépelt, közhelyessé vált mondásokban van némi igazság.
2014. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!