Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy letegeztem a...

Nagyon gáz, hogy letegeztem a fogorvosom? Most olyan rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Másik fogorvosnál voltam, nem annál akihez eddig jártam. Egy fiatal nő volt most. Jó napot kívánokkal köszöntem, de mikor a székbe ültem nagyon féltem, kezem lábam remegett és mikor láttam, hogy be fogja adni az érzéstelenítőt akkor szóltam, neki, hogy "de óvatosan csináld" úgy ez jött ki belőlem. De akkor nem is érdekelt mit mondok csak legyünk már túl rajta. Meg utána is szépen tegeztem végig... Kérdezte, hogy elzsibbadt-e vagy adjon még egyet?! Én meg mondtam, hogy "még eléggé fáj, szóval beadhatsz mégegyet". Azért is volt az az egész, mert kint beszélgettem az asszisztenssel aki mondta, hogy tegezzem nyugodtan, na őt is tegeztem. Utána meg ugye féltem, és nem is azzal foglalkoztam, hogy mit beszélek csak azt néztem, hogy fiatal és jólvan. Még most gondolkodok ezen és nagyon szégyellem magam emiatt. Tudom nagyon illetlenség volt és nem kérem, hogy ti is elmondjátok. Igazából csak az lenne a kérdésem, hogy ha legközelebb megyek akkor meg kezdjem el magázni? Vagy mi legyen? Olyan rossz lesz így visszamenni..

16/L


2014. aug. 19. 02:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én is kicsit "stresszeltem" ezen a témán 16-17 évesen, most 21 vagyok, szakállal, és úgyis 30-nak néznek, amíg nem látok ősz hajszálakat, addig tegeződök, persze, ha a helyzet engedi :D biztosan nem vette magára, ha fiatal, még jól is esik neki, hogy egy 16 éves valaki tegezi. Rossz érzés ám, ha fiatal vagy, és magáznak :D
2014. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez így akkor teljesen természetesen jött, még csak most gondoltam át, hogy mégis egy orvos és fel sem ajánlotta.

Viszont valahogy abban az állapotban ebbe bele se gondoltam csak az volt bennem, hogy éljem túl. Olyan fiatal, hogy furcsa is lett volna magázni. De ezekután meg már nem szívesen megyek vissza hozzá.

2014. aug. 19. 02:15
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vaskalapos fajta, akin látszott, hogy egy istennek tartja magát, mert fogorvos lett belőle, akkor nyugodtan tegezheted továbbra is, ugyanolyan ember, mint te, nem kell emiatt aggódnod.
2014. aug. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves volt nagyon meg mondta, hogy óvatosan adja be a szurit és ne féljek alig fogom érezni. Meg mondta azt is mikor elkezdte fúrni, hogy ha fáj nyugodtam fogjam meg a kezét és abbahagyja.
2014. aug. 19. 02:21
 5/13 A kérdező kommentje:
De amúgy annyira utálom már ezt a tegeződés, magánzás dolgot. Sokszor van olyan amikor hirtelen nem tudom, hogy hogy köszönjek az illetőnek vagy letegezhetem-e vagy nem? És így kb. 10 másodperc gondolkodás mire megszólalok..
2014. aug. 19. 02:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is letegeztem egy rendőrt a házban, aztán üzent anyámmal, hogy nem kéne :-))))
2014. aug. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Idegent NEM tegezünk le, főleg nem egy orvost!
2014. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan, bárkivel megeshet ez véletlenül :) Ha emiatt haragudna, az őt minősítené, nem téged.

Simán magázd legközelebb, és legyél udvarias, ha emlékszik egyáltalán a tegezésre, tudni fogja, hogy véletlen volt.

2014. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a legokosabb, ha legközelebb azzal kezded: "elnézést kérek a ultkori tegezésért, de azért történt, mert nagyon ideges voltám".


Erre vagy azt mondja, hogy rendben van, felejtsétek el, vagy azt, hogy tegezd nyugodtan.

2014. aug. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de már mindegy.

Az orvosok magázódnak a beteggel, kivéve, ha az gyerek. Visszafelé is így a helyes, de biztosan nem te voltál az első, aki megkeveredett.

2014. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!