Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szörnyen bunkó a fogorvosom,...

Szörnyen bunkó a fogorvosom, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

A nyáron elég sokat fogunk találkozni a fogaim miatt.

Ma volt az első. Folyamatosan oltogatott, beszólogatott, sértegetett, leteremtett minden kis apróságért (pl. megmozdultam egy pillanatra, még akkor is, amikor felálltam a szélből, hogy nem lehetne-e gyorsabban, pedig hihetetlenül szédültem, majdnem összeestem ott helyben).


Durva is volt (sosem fájt még ennyire érzéstelenítő), kíméletlen. Pedig semmi okot nem adtam arra, hogy pl. beszólogasson, én végig tűrtem, egy hang nélkül, szóval azt sem mondhatja, hogy rosszul viselkedtem.


Nem értem. Mit csináljak? Viseljem el? Tudom, hogy okos enged, szamár szenved, de így nem vagyok képes bízni benne és a munkájában. Nem akarok hisztis libának tűnni, azzal nincs bajom, hogy fogorvoshoz kell járni, a fogak szépségéért meg kell szenvedni. De az ember elvárná, hogy legalább kedvesek legyenek vele, vagy ha nem, akkor normálisak...


Szerintetek?



2014. júl. 7. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Van más orvos is. Én ehhez biztos nem mennék többet.
2014. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sün!! válasza:
Válts fogorvost. Ez egy szolgáltatás."okos enged, szamár szenved" a magánéletben működik. Lehet azért ilyen f.a.sz., mert még senki nem mondta meg neki, hogy öregem te egy állati nagy kötsög vagy. Elvárni elvárhatsz! Büntethetsz is. A büntetés az, ha elmész máshoz. Nem is értem mért vártál eddig :)
2014. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindigis iskolafogászatra kellett mennem, utáltam. állandóan kiabáltak velem, mert öklendeztem a nyálelszívótól, plusz beis voltam parázva rendesen, pont ezek miatt. Pár év után megelégeltem, és elmentem ahhoz a dokihoz, aki mi ismerettségünkben népszerű, mert kedves, és nem az a barbár feeling. Azóta nyugodtan jövök ki, és nyugodtan megyek be a fogorvoshoz.
2014. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb. az enyém is sajnos ilyen

Meg még rosszul is töm

2014. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus "körzeti" fogorvos
2014. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért tűröd el. Ez egy szolgáltatás, ami ha nem felel meg neked, akkor váltasz. Ez ilyen egyszerű.


Nekem voltak gondjaim a fogammal, kiskoromban én is eltűrtem, meg is utáltam, de felnőttként már nem vagyok hajlandó fejet hajtani. Ha nem tetszik, egy bunkó paraszt, akkor a végén megmondom neki és soha többet nem megyek vissza.


Szerencsére csodás fogorvosom van, soha többet nem mennék máshova.


Tehát keress olyat, akiben meg tudsz bízni.

2014. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tegnap felhívtam, hogy köszönöm szépen a szolgáltatásait, de többet nem megyek hozzá. Teljesen el volt hűlve... Amikor mondtam neki, hogy nincs szükségem ilyen orvosra, megígérte, hogy kevesebbet kell fizetnem, csak menjek hozzá. Eléggé meglepődtem, de persze elutasítottam, és már van is időpontom a másik dokihoz.

Még egyszer köszi! :)

2014. júl. 8. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A parasztja beszart h nincs több fizu :D
2014. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
menj másikhoz. nekem van egy nagyon jó fogorvos ismerősöm, merem ajánlani. kíméletes, finom, kedves, stb.
2014. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!