Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG!? Nem tudom mit...

SEGÍTSÉG!? Nem tudom mit tegyek kezdek félni tőle.!?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a városunkban rossz híre van és talán elmebeteg is (komolyan)

Mindig hozzám szól a bicikliúton,utcán,piacon,boltban mindenhol és intim megjegyzései vannak pedofil,régen vissza szóltam hogy hadjon békén stb...Mostanság úgy csinálom mintha nem is venném észre de még mindig csinálja ,kezdek idegilek kikészülni . A rendőrség tud ez ellen tenni? Félek hogy egyszer szembe jön velem az utcán este .



2014. aug. 20. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nez ha pedofil gondolom akkot mat kovetett el buncselekmenyt,a rendorsegen mar ismert!!!

Hany eves vagy???ha fiatal akkor edesapad elbeszlegethetne vele!!ha felnott vagy is komoly intin megjegyzesei vannak akkor mehetsz a rendorsegre ne vard meg meg elfajulnak a beszolasai cselekedetig!!!!

Ha "hivatalosan"ismert pedofil a rendorok hinni fognak neked!!!!

2014. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Ha pedofil, és beszólogat, akkor gondolom, gyerek vagy. Egy gyerek mit keresne egyedül az utcán este? Tehát ettől nem kell tartanod.
2014. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok nem sokára 18
2014. aug. 20. 09:32
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem szólnod kéne a rendőrségnek.... Ők le tudják állítani
2014. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!