Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki szívből gyűlöli az összes ünnepet?

Figyelt kérdés

A mait utálom mert semmi értelme, húsvétnak se, október 23nak meg március 15nek se, karácsony két napjának se (a Szenteste az jó), az Újévnek se (Szilveszter meg nem ünnep), Pünkösdnek és a Húsvétnak se nagyon.

Nem látom értelmét egyiknek se, arra jó, hogy tönkretegyék az egész napomat. Az anyámék egész nap itthon döglenek, el nem vinnének soha sehova, így meg elég unalmas a nap. A boltok meg be vannak zárva, boltba se lehet elmenni.

Marad az internet meg a tv, de az meg dög unalom.

Van aki ennyire utálja az ünnepeket még mint én?


2014. aug. 20. 10:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Jó még a karácsony meg a húsvét aminek több értelme van tényleg.
2014. aug. 20. 10:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez nálad mert iszonyatosan magányos vagy, és nincs kihez bújjál, nincs kivel menj.Igy egymagadban töltöd mindig ezeket a munkaszüneti napokat. Ismerkedj, és majd ha lesz olyan ember akivel szeretsz együtt lenni, akkor majd ha nm is fogod szeretni, de örömmel fog eltölteni, hogy végre együtt tudsz lenni meló nélkül a pároddal.
2014. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ünnep nem lehet kifogás arra hogy nem tudsz mit csinálni, hogy nem érzed jól magad. Ez egy olcsó menekülés
2014. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

yes!!! :)

Nem hiszek az ünnepekben.

De én ezeket a feleslegesen kitalált dolgokat is pl:Valentin nap is utálom.

A legtöbb ilyen ünnep csak arra jó hogy elkölts egy csomó pénzt.

Ma már rég nem arról szól a karácsony hogy a család együtt van..hanem az ajándékokról..

És amúgy is minek kell ahhoz bármilyen ünnepnek lennie ahhoz hogy törődjünk a másikkal?

2014. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Horus magnus est ***** válasza:
Nagyon magányos lehetsz kérdező.
2014. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom mikor vannak,max a karit,meg az újévet
2014. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölöm szimplán teljesen értelmetlennek találom a legtöbbet. Szilveszter is arra jó, hogy a sok okos teljesen részegre leigya magát. A karácsony nem olyan rossz, bár a rohadt hó sem akar esni... Mondjuk én szimplán nem foglalkozom azzal, hogy ünnep van. A legtöbb ünnep csak a pénzköltésről szól, így megy a reklám ezerrel mindenhol -.-
2014. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne dühöngj, egy napot ki lehet úgy bírni, hogy nincs bolt :)

Egyébként a Karácsony-Húsvét-Újév az más, mint a nemzeti ünnepeink. Az előbbieket nem kedvelem, mert olyan szinten a pénzköltésről szólnak, hogy szerintem undorító. Plusz ahogy a Karácsonyt, mint szeretet ünnepét, vagy a "jön a télapó meg az angyalka meg a Jézuska" ünnepet próbálják lenyomni az emberek torkán, szerintem az is szörnyű. Bár lehet csak nálunk, de ez általában a családi veszekedések ünnepe szokott lenni, meg a képmutató nagyonnagy takarításé.

A nemzeti ünnepekkel semmi bajom, szerintem szép, hogy tisztelgünk egy-egy nappal a nemzeti hősöknek, még akkor is, ha a történelemhamisítás közrejátszik. Ezek kellenek a népnek, erősítik a Magyarságtudatot, az összetartozást.

Amit viszont kifejezetten utálok, az a Halloween, Valentin-nap meg egyéb feleslegesen kreált dolgok, amik Magyarországon lényegtelenek lennének.

2014. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is utálom mert folyton elvárják tőlem hogy emberek közé menjek és mosolyogjak rájuk.
2014. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is utálom az "ünnepeket", nem igazán van értelme: fölös jópofizás egymás iránt, utána meg minden folytatódik elölről.
2014. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!