Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az, hogy valakit alacsonynak...

Az, hogy valakit alacsonynak nevenek, szerintetek sértő?

Figyelt kérdés
Engem zavar.És még csodálkozik,hogy miért rúgok belé,amikor azt mondja,hogy kicsi vagyok.

2014. aug. 21. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha kicsi is vagy, és rúgdosol, ha megszólnak ezért, attól csak olyan leszel, mint egy gonosz törpe.
2014. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy serto lenne, mivel ez egy teny. ha alacsony vagy, akkor az vagy es kesz. tanuld meg elfogadni magad
2014. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. Az osztálytársam mindig csúfolt miatta.
2014. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sértő, sértődékeny ember, aki annak tartja. Amikor engem a kolléganőm "porbafingónak" nevezett, akkor én lezsiráfoztam. Ezt mindketten viccesnek találtuk és röhögtünk rajta és ennyiben maradtunk további jó viszony mellett.
2014. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem rőffel mérik az embert. Én ehhez a mondáshoz tartom magam, és nem érdekel, hogy kicsi vagyok. Itthon zsámolyra állok, ha magas polcról kell leszedni valamit, vagy ablakot tisztítani, az üzletekben meg segítséget kérek bárkitől (nemcsak eladótól). Eddig mindig készségesen segítettek. Ne törődj a megjegyzésekkel, belé rúgni meg kéne, mert a csúfolódó még egy rúgást sem érdemel.
2014. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy alacsony embernek mondják, hogy "alacsony vagy" abban nincs mit megsértődni, ez nem beszólás, sértés hanem tény. Az már egy másik dolog, ha az illetőt zavarja, elégedetlen önmagával de ezt egy idegen nem tudhatja és ezt amúgy is el kell fogadni. Nem tudsz tenni vele semmit, ha nem nősz nagyobbra, akkor nem, ezt nem kell szégyellni. A törpe meg az egyéb gúnynevek, beszólások viszont már sértőek.
2014. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy tény. Én is az vagyok. Másrészt én tudom is magamról, szóval hiába mondják, egyszerűen csak fizikai tényként fogom fel.

Amúgy én nem igazán értem, hogy manapság miért kell minen ilyenmin halálosan megsértődni. Igen, én egy alacsony, picit duci fehér nő vagyok, nem nagy dolog. Nehogy már ne lehessen alacsonynak sem hívni valakit. Mert ugye a bőrszínt vagy származást megemlíteni már hatalmas bunkóság, testalkatot is. Lassan már nőnek vagy férfinak hívni sem lehet senkit, mert jujj, mi van, ha ő genderfluid. Akkor már a magasságot sem lehet említeni?

2014. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pl nőnél szerintem nem. Egy alacsony nő hamarabb talál partnert mint egy kétméteres. Nálam hamarabb esélyesebb.
2014. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!