Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Szórakozás témakör miért...

A Szórakozás témakör miért ilyen kihalt? Alig jönnek válaszok a kérdésekre, vannak amikre nem is válaszol senki.

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
családi kapcsolatok,sex.....más nyomora mindíg felkapottabb,sajnos.Amúgy én is írtam utazáshoz,ami fontos lett volna.Kb lesem szarták... Na jó,én többet kérdést ám nem írok ki.
2014. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert az oldal jelentős részét trollok, unatkozók alkotják, akik felmennek szerelem, szex témakörbe, aztán ott "vicceskednek".

Talán én tudok segíteni. Melyik volt a te kérdésed?

2014. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert azokra a kérdésekre, amikre csak a saját véleményt kell elmondani, mindig több válasz érkezik. Lásd politika, szex, család témakör.


Ahova tudni kellene valamit, ott kevés a jó válasz.

2014. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt összetettebbek a problémák, ezért több emberbe bele lehet kötni, ahogy elnézem mostanság sokan kizárólag csak emiatt járnak fel ide.

A szórakozásnál nincs ilyen. Ott csak annyi, hogy "miért szereted ezt a filmet, vagy zenét, mert szerintem szar". Aztán ezzel ki is fújt, sokan nem veszik fel a kesztyűt, ezt pedig a trollocskák nem szeretik.

Melyik volt a kérdésed? Linkeld be, aztán megpróbálok rá válaszolni.

2014. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj ott, hogy a válaszokkal sem törődnek a kérdezők! Volt pár nap amikor benéztem oda, válaszolgattam pár 0-s kérdésre és kb 10-ből 1-re jött válasz, vagy "köszi", vagy zöldpacsi.. 90% meg cirip-cirip-cirip, pedig mindig új kérdésekhez írtam. Most komolyan én érezzem megtisztelve magam, amiért megmondhattam hogy mi ennek meg annak a számnak a címe, színész neve, oldalnak a linkje..? Nem vágom, a Tudományban és itt vagyok a legaktívabb, kb mindig érkezik reakció, de a Szórakozásban szerintem meg se nézik a kérdezők a válaszaikat :/
2014. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!