Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek volt az életében valamil...

Kinek volt az életében valamilyen tudatos, rendkívüli váltás?

Figyelt kérdés
30 éves koromban, egy magánéleti és megelőző munkahelyi csalódás miatt felmondtam az egyébként szellemi jellegű biztos munkámat, egy évre külföldre költöztem, ahol fizikai munkát végeztem. Ez a váltás fontos és szükséges volt, mert utána tudtam mindent "elölről" kezdeni. Az ilyen tudatos váltások azonban szerintem egyben nagyon kockázatosak is - kíváncsi lennék hasonló történetekre.

2014. aug. 22. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Huszonéves koromban megváltoztattam a nememet hormonális és műtéti kezelésekkel. Akkor minden vágyam ez volt, ma már hülyeségnek érzem és legszívesebben visszacsinálnám, de sajnos nem lehet, nincs visszaút.


"Az ilyen tudatos váltások azonban szerintem egyben nagyon kockázatosak is"


Teljes mértékben egyetértek.

2014. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is külföldre költöztem,egyetemi végzettséggel.És kint csináltam mindféle alja munkát....Szóval áttudom érezni a helyzeted.
2014. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kilencedik előtt eldöntöttem, hogy nem leszek egy oltári nagy bunkó.

Sikerült.

2014. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok éve otthagytam a barátaimat, sportot meg mindent és teljesen felcserélődtek a bennem lévő értékek, ma már más ember vagyok, de az életem még is romokban van teljes mértékben. Szóval elég kockázatosak, olyan 50-50 az egész.
2014. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Épp a közepén vagyok. 1 év után most otthagytam az egyetemet, mert rájöttem, hogy nem akarom csinálni, csak szülői nyomásra jelentkeztem oda. Persze a család oldaláról azóta is kapom a lelki terrort, zsarolást. Igyekszem erős maradni, mert ha most visszatáncolok, megint meggyőzöm őket arról, hogy befolyásolhatnak kényükre-kedvükre.

Januárban másik egyetemre akarok jelentkezni, másik szakra, olyanra, amit tényleg szeretnék csinálni. Most dolgozom.

2014. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külföldön tanultam egy nagyon jó egyetemen, de otthagytam és hazajöttem... hm.. 1,5 év depresszió és 3 öngyilkossági kísérlet tökéletesen tükrözi, h megbántam.
2014. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!