Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig folytathatjuk ez a...

LekvárosPunk kérdése:

Meddig folytathatjuk ez a mocskot amit csinálunk mi emberek?

Figyelt kérdés

- A nőkből javarészt árucikk lett

- Egyre nagyobb az "agymosott" emberek száma

- Nincs kultúránk

- Stb



2014. aug. 23. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

-Csak abból a nőből lesz árucikk, aki hagyja-nem kár értük

-Csak annak lehet kimosni az agyát, aki hagyja-értük sem kár

-Nekem nem is hiányzik, nem tudom pontosan, mire gondolsz, de kisebb gondom is nagyobb ennél.

2014. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb gondod így a tomboló rablógazdaság és túlszaporodás közepén?! Úgy mégis nem kéne inkább amitt aggódni, hogy hamarosan megdöglik az emberek jórésze így vagy úgy, nagyeséllyel te is?
2014. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Húha. Az első komment unszinpatikus nekem.

A második az tetszik, de azzal tisztában vagyok, hogy bármelyik pillanatban meghalhatok.

2014. aug. 23. 09:06
 4/7 anonim válasza:
100%
Lopucu
2014. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos,a kérdésfeltevésed 3 olyan faktumot tartalmaz, ami vagy NEM IGAZ, vagy ha igen, akkor csak kis körökben, s ezek a körök nem érdemlik, hogy egyáltalán találkozzunk velük. A nõket a jobb helyeken(!!!) megbecsülik, az emberek nagy része nem agymosott, kultúránk pedig van (kivéve kertész imrét) szóval nincs baj itten. Mondom JOBB HELYEKEN; s csak ezekbe érdemes járni.
2014. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak max. pont. Amúgy már itt is csak az általánosítás...
2014. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A nőkből javarészt árucikk lett" Miért régen nem az volt? Mármint akkor voltak igazán árucikkek.


"Egyre nagyobb az "agymosott" emberek száma" Mindig is ennyi agymosott volt, csak sokkal nehezebb volt észrevenni, és legalábbis ebben az országban az elvtársak "rendet" tartottak.

2014. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!