Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alkoholisták sose fognak...

Az alkoholisták sose fognak már változni ugye?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De, ismertem olyan embereket, akik leszoktak teljesen, de csak amikor kiderült a súlyos betegségük és az orvos szembesítette őket a ténnyel, hogy meg fognak halni.
2014. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor z meg k..va sok ido

Bocsanat hogy igy beszelek

2014. aug. 23. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Le lehet szokni, nem könnyű de ismerek többeket akik le tudták tenni, akarat erő, odaszántság, és nagyon meg kell utalni az alkohol minden formáját, máshogy nem fog menni!
2014. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak akik orvosi segítséggel kigyógyulnak,de sajnos csak nagyon kis százalékban.
2014. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar akkor nem fog leszokni, neki kell akarni és akkor talán le tud szokni az alkoholról!
2014. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ahh mindegy,azt se tudom miert kerdeztem meg
2014. aug. 23. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha intelligens, és felismeri a problémát, akkor igen. Egyébként nem. Nagyon kevés embernek sikerül. Egy átlag családban, ahol nincs különösebben nagyobb tét, vállalkozás, vagy valami erős húzóerő, és nem túl iskolázott az illető, ott az esély gyakorlatilag 0.
2014. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát az apám egyik napról a másikra letette,de előtte kb a gyerekkorunkat tönkretette. Hogy miért hagyta abba nem tom igazán...de azóta sem iszik.
2014. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szenvedélyekről nem lehet leszokni, max abbahagyni lehet őket. Vkinek sikerül élete végéig abbahagyni. De ha jön egy nehéz élethelyzet, az a lehetőség, h pohárhoz nyúl, mindig is ott fog lebegni. És időről időre meg kell állnia. Ez innentől folyamatos küzdés. Olyan nem lesz soha, mint az az ember, aki soha nem volt alkoholista.

Pont mint a dohányosoknál. Lehet,h egy volt nagybagós nem gyújtott rá már 30 éve, de bizonyos helyzetekben az az első gondolata,h de jó lenne elszívni egy szál cigit.

2014. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Inesszke válasza:
Az én apum full alkesz volt mielőtt megszülettem,elváltak anyumék,elkezdtek járni a Hit gyülibe aztán 16 évig soha nem ivott!Most négy éve megint elváltak,akk olyan szinten újrakezdte,hogy engem beadott intézetbe csak ihasson!Most egy ideig nem ivott,mert összejött egy olyan nővel,aki tiltja,de ink. kiment külföldre dolgozni,viszont ismét iszik!:/LEHETETLEN LESZOKNIUK!:(
2014. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!