Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idovel valtozni fog vagy...

Idovel valtozni fog vagy ennel csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyunk egyutt, jan.ota egyutt is elunk.

A parom a haztartasban semmit sem segit (mosas, fozes, takaritas). Tobbszor megigetre de 1-2 nap utan minden kezdodott elolrol.

Mindketten napi 8 orat dolgozzunk es szeretjuk a rendet.

( neki otthon egy kanalat sem kelltt elmosnia).

Varjak meg es valtozzni fog? Vagy aki az elejen ilyen az ilyen is marad.?


2014. máj. 22. 11:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%

leültök megbeszélitek ki milyen házimunkát vállal

és ezt kiírjátok valahova pl hűtő előszoba stb...

és következetesen nem csinálod meg helyette


pl Anna : mosogatás főzés bevásárlás

Peti : mosás teregetés porszívózás


ha majd nem lesz tiszta alsója hidd el mosni fog :-)))

2014. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Sajnos 1-2 napnal tovabb ez sem lenne jo megoldas.
2014. máj. 22. 11:59
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Amíg a sarkadra nem állsz, addig bizony nem fog javulni a helyzet! Üljetek le és közösen osszátok szét a feladatokat! Amit a párodnak kell elvégeznie, azt Te ne csináld meg helyette. Meglátod javulást csak ettől várhatsz.
2014. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

mert gondolod megcsinálod te, ha nem csinálja meg, akkor neki nincsen tiszta ruha, vagy ha nem teregeti ki, kidobod a földre, sajátodat kimosod és kész.

nem otthon lakik, ahol anyuci megcsinálja! ha most hagyod, életed végéig ezt fogja csinálni, csak plusz pár gyerekkel!

2014. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
légy erős, nem fog megváltozni
2014. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Azt mondod csak 1-2 napig megoldás! NEM! Amint ítam, ne végezd el az ő feladatát! Majd ha látja, hogy nem viccelsz, jobb belátásra tér. Gondolom otthon anyuci kiszolgálta. Csak erélyes és határozott fellépéssel érhetsz el eredményt.


Nekem elhiheted, férfi vagyok.

2014. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
1-es: Gergő mit csinál?
2014. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is ez volt. Azt nem bírtam ki, hogy ne takarítsak, vagy ne mosogassak el. De például a párom szanaszét hagyott cuccait egy idő után nem pakoltam el a helyére, csak a sajátomat. Simán felemeltem a földről a ledobált könyveit, kitakarítottam alattuk és visszaraktam őket. Mosni sem mostam ki a cuccait, ha ő mosott és nem pakolt le a szárítóról, akkor leszedtem és bedobtam a ruháit a fotelba. Sokáig nem változott semmi, de amikor anyósomék egyszer beállítottak váratlanul, és megjegyezték, hogy micsoda rendetlenség van, és hogy milyen érdekes, hogy csak a párom holmijai vannak szétdobálva, akkor észbe kapott. Azóta semmi probléma sincs.
2014. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom is ilyen volt :D

Reggelente szépen tovább aludtam ( nem volt tiszta evőeszköz és a reggeli sem volt odakészítve), mire kikàszálódtam az ágyból, reggeli tálalva, mosatlan elmosogatva. Ruhák a szennyesben, tiszta ruhája már nem volt, kimosott és kiteregetett, van egy kutyánk is, most vedlik, meghagytam a takarítást is, mivel szeret mezítláb járkálni, így kénytelen volt. Ezek csak apró példák, de rá lehet vezetni egy férfit is, hogy besegítsen, nem kell mindent a feneke alá tólni!

2014. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%

"neki otthon egy kanalat sem kelltt elmosnia"

Aki ilyen, az ilyen is marad, az óriási hiba ha anyuka a felnőtt gyerekét is kiszolgálja, mert majd ugyanezt megcsinálja a feleséged is! Nem valószínű, hogy változni fog, így nevelkedett.

2014. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!