Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki lenne, ha 6. -os sulifars...

Ciki lenne, ha 6. -os sulifarsangon beöltöznék?

Figyelt kérdés
Nem valami ovis jelmezre gondolok, vámpírnak vagy II. Világháború korában élő lánynak szeretnék öltözni.

2014. aug. 25. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az lenne a ciki, ha farsangra senki sem öltözne be...
2014. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért lenen ciki? gyerek vagy, mikor máskor öltözzél be?
2014. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mi 5.-ben barátnőmmel mikor sulit váltottunk, beöltöztünk farsangon. Aztán kiderült, hogy a felsősöknél ez nem szokás... Nos én ezt éreztem úgymond gáznak, pedig már eltelt pár év azóta, de szerintem ez tök jópofa dolog volt.:)
2014. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát jó, tudom, hogy még gyerekek vagyunk, de a többiek azt is cikinek tartják. És tudom, hogy nem kellene, hogy érdekeljen a többiek véleménye, de nem szeretném, hogy leégjek.
2014. aug. 25. 17:43
 5/16 A kérdező kommentje:
*mármint a beöltözést
2014. aug. 25. 17:43
 6/16 anonim ***** válasza:

nálunk 5-6ban vér ciki volt, aztán 7ben mint érett felnőtt 13 évesek beöltöztünk ... én hercegnő voltam :DD

Szóval egyáltalán nem ciki, öltözz be nyugodtan!!

2014. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, akkor valószínűleg beöltözök, de írhattok még! :)
2014. aug. 25. 18:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk gimiben még a végzősök is beöltöznek :D
2014. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne vámpírnak meg II. világháború korában élő lánynak öltözz! Öltözz be a Halál fiának.

Fekete köpeny/csuklya, az arcod ne látszódjon, mintha nem lenne ott semmi. Ezt egy másik, fekete anyaggal tudod elérni, ami van annyira sűrű szövésű, hogy távolról takarja az arcodat, de annyira mégsem, hogy ne láss át rajta (Pl. női fekete harisnya, vagy valami vékony műszálas anyag. Legyen rajtad pelenka is, hófehér, ez fontos. Felnőtteknek való pelenka simán jó lesz, vagy egy kisebb lepedő és azt hajtogatod magadra.


Egyik kezedben természetesen kasza. Balesetvédelmi okokból csak a nyele legyen igazi, a pengét kartonlapból csináld, alufóliával vond be.


A másik kezeddel pedig egy favonatot, vagy műanyag dömpert húzz magad után.


És erre a zenére vonulj be:

http://www.youtube.com/watch?v=xHq-TEluOrM

2014. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ìrhattok még! :)

Utolsó: köszi az ötletet, de inkább maradok "e világi". :)

2014. aug. 25. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!