Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülők is beöltöznek az...

A szülők is beöltöznek az ovis farsangra?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz a farsang az oviban, a kisfiam első farsangja, kismalac lesz, már tegnap alig tudtam levenni róla a jelmezt, annyira tetszik neki. :)

Ma reggel szólt az óvónéni, hogy 8-ra kell vinni a gyerekeket, fél 10-ig a szülők is bent lehetnek, de belépés csak jelmezben! Mibe öltözzek, amihez nem nagyon kell venni semmit (és az utcán is végig tudok menni, hogy ne az oviban kelljen átöltöznöm)? Ti beöltöztetek?


2013. febr. 13. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk szülőknek nem kell beöltözni, de miért nem viszel magaddal egy álarcot, az pont elég, és ha normál ruhát veszel fel, de úgy, hogy passzoljon az álarchoz, akkor nem is kell sokat kinlódnod:)


Pl ördögálarc + fekete ruha:)

2013. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
húzz világos ruhát, és csinálj egy hajpántra glóriát, és kész az angyal :)
2013. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ma lesz!

Kisfiam pincér lesz (Ő találta ki), nekünk is az első.

Én vettem a KIK-ben 600 ft-ért egy olyan velecei-szerű álarcot, megy a pulcsimhoz, felpróbáltam, a kolléganőimnek nagyon tetszett!

Én ebben leszek.

De a barátnőmék csoportjában pl. tegnap volt, ott volt egy 4 tagú család, ők beöltöztek Hókuszpóknak, Törpillának, Okoskának meg Törppicurnak! :)

2013. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!