Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb hasonló kaliber vagyok a...

Kb hasonló kaliber vagyok a "Született feleségek"c sorozat szereplőihez, azok már a valóságban nem kellenek senkinek, mert 30 felettiek és gyerekük van?

Figyelt kérdés
csak társkeresőn vissza se írnak, gondolom a kor miatt...
2014. aug. 27. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ, szerintem gyerekek száma anyagi helyzet,kinézeted, milyen igényeid vannak,pl jóképű gazdag stb?
2014. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kor és a gyerek önmagában nem ilyen kizáró ok.

Nyilván társkeresőn, ha valaki csak d-gni akar, akkor egyszerűbb befűznie egy egyedülálló kiscsajt, mint egy anyukát.

De huszonévesek is vannak egyedül gyerekkel. Meg 30-40 évesek is sokszor jobban néznek ki, mint egy huszonéves. Szóval így a kor önmagában nem hátrány.

2014. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, hogy nem kellenél senkinek. Sokan szeretik a 30 feletti, érett nőket. Az, hogy egy fiatalabb után jobban kapkodnak, az nem jelenti azt, hogy abból kapcsolat is lesz, lehet épp akkora arányban lesz belőle normális kapcsolat, mint egy 30 felettinek. Az már más kérdés, hogy ennyi idősen az ember megfontoltabban keresgél, jó esetben nem alkalmi partnert keres ezt mindkét fél tudja. Ezért nem írnak rád csak úgy, hogy na járjunk aztán majd lesz valami. Legyél türelmes, elfog jönni a megfelelő.
2014. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Én 37 évesen két gyerekkel,ismerkedtem meg a mostani párommal,aki 7 évvel fiatalabb mint én,és anyagilag elég jól áll,4 éve együtt élünk,tehát nem csak futó kapcsolat.Lehet találni,de inkább hagyni kell,hogy megtaláljon az aki téged keres.Addig beszélgetni kell,jól érezni magad.
2014. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan retek szutyok vagy akkor ne csodálkozz, h a kutyának nem kellesz.
2014. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Társkeresőn örülj hogy nem írnak, általában a selejtje jut oda, aki már senkinek sem kell. Persze az igényeik nagyok, de csak bajod lenne velük. Épeszű nő NEM társkeresőzik, legfeljebb ha szexpartnert akar, és beéri kevéssel is.
2014. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!