Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudok 3 pisist leállítani?

Hogy tudok 3 pisist leállítani?

Figyelt kérdés
Van 3 kölyök 6-7 évesek, akik azért bosszantanak hogy kergessem őket, mert futhatnékuk van. Olyanokat mondanak nekem hogy nyomorult, plusz még olyan szavakat amik nem az ők korosztályuknak felelnek meg. Ez még mindig nem nagy dolognak tűnik de nagyon idegesítenek, mert már beszélgetni se tudok mással mert feszt körülöttem hangoskodnak. Egyszóval nagyon idegesítenek. Nem, nem fogok szólni az anyjuknak, hogy Néni a fiacskája bosszant, 13 éves vagyok egyedül akarom megoldani. Meg akarom verni mind a hármat, csak egy kérdés: szabad, nem tiltja a törvény? Elvégre nem verem halálra...talán... De ha megverhetném mit tanácsoltok rúgjam, boxoljam, földre szorítsam és csípkedjem vagy mi? Annyit mondok hogy ők ha én nekik szökök nem támadnak nekem vissza hagynák hogy szétverjem őket, de hatásos verés kell hogy ezután még a közelembe se merjenek jönni.

2014. aug. 27. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szólj az anyujuknak nagyfiú.
2014. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*facepalm*
2014. aug. 27. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Te sem vagy ám normális. Ne figyelj oda ne reagálj rájuk. Azért csinálják mert kergeted őket és nekik az jó muri. Ha bántalmazod őket ,mivel kiskorú vagy lehet nem kapsz semmit de a szüleid fognak szívni miattad ha a kiskölkök szülei felkeresik őket vagy a rendőrség.
2014. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem figyelsz rájuk, abbahagyják.
2014. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy porcelánt, vágd földhöz az utcán, aztán csöngess be az anyukhoz, hogy nézze meg mit műveltek a fiai. Esetleg ha van kutyád uszítsd rájuk.

Kérdezd meg, hogy akarnak e focizni, és akár akarnak akár nem rúgd meg őket a labdával. Vagy kidobósozhatsz is velük.

Egyáltalán 6-7 évesek hogy garázdálkodhatnak szabadon a szüleik nélkül?

2014. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pisild le őket.
2014. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rájuk. Amúgy ha megvered őket, te jársz rosszabbul.
2014. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem lenne elverni őket. Nem csináltak olyan súlyos dolgot, hogy beverd a képüket. Én is sokszor lerúgnám egy pár embernek a fejét, de nem teszem, mert nincs értelme. Ne figyelj rájuk és kész. Amúgy is mindjárt iskolaszezon és nem nagyon találkoztok majd.
2014. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hidra12 ***** válasza:

Vellem isvolt ilyen de az már régota piszkált

De megütöt az üvegel

Én enyhén megrugtam

Erre ő hozzám vágta az üveget

Erre én 1ütésel a ball kezemel megütötem földre esett

Aztán csak anyázot


Ő 4. Én 6. Voltam ak

2014. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hidra12 ***** válasza:
Nem lett semmi baja
2014. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!