Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csendes vagyok, de hiába...

Csendes vagyok, de hiába vagyok kedves az emberek még sem kedvelnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is csendesebb fajta vagyok, tudom milyen ez. Az a baj, hogy aki túl csendes, azt könnyen elkönyvelik unalmas embernek, hogy nem is érdekli semmi, nem történik vele semmi, nincs véleménye, nem tud hozzászólni a témához. Mondanám, hogy legyél érdeklődőbb, nyitottabb, közvetlenebb, vidámabb, és beszédesebb ugye.. csak ezeket sokkal könnyebb mondani, mint huzamos ideig csinálni is.
2014. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, hagyd, had kedveljék a harsányakat...A hozzád hasonlók meg majd téged fognak, csak belőlük kevesebb van...

Én is csendesebb típus vagyok, de nem érdekel, hogy kik kedvelnek, meg nem fogok a kedvükért radikálisan megváltozni. Az igazi kedvességet meg ők nem is értékelik, csak a látszat dolgokért vannak oda...

2014. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kedvelnek mert nem ismernek, a csendes embereket nem utálják de nem is szeretik. Csak légy nyitottabb még ha ellenséget is szerzel de nagyon sok barátot is. Akit nem ismernek azt nem jellemzik.
2014. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lacymax válasza:
100%
Szia,en is az a csendendes tipus vagyok,es folyton mindenki utal es mindenert en vagyok a hibas,de en le se sz@rom masok velemenyet.nem vagyok hajlando miattuk megvaltozni."aki a csorda után megy,mindig sz@ros füvet eszik".
2014. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Joe001 ***** válasza:
37%
kezdjél el inni :D :D
2014. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Sz*rd le! Akinek kell, kedvelni fog, aki meg nem, azzal ne törődj.
2014. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De hát senki sem tud megkedvelni.
2014. aug. 27. 14:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is légy független attól, hogy az emberek kedvelnek-e vagy sem, és légy kedves ettől függetlenül.


Egyébként lehetséges, hogy sokan kedvelnek téged, csak te nem ismered fel, vagy nem abban várod a kedvelésük jeleit, amiben valójában látnod kellene, de ez csak egy megérzés. És az is lehet, hogy túlságosan visszahúzódó vagy, és ezt nem tudják mire vélni. A túlzott kedvesség pedig azt az érzést is keltheti az másokban, hogy nem vagy őszinte, és ekkor naná hogy kerülnek.


Néha szükséges egy kis lazaság (és ehhez kell a fenti függetlenség), egy kis irónia (bár nem mindenki érti, így kezelni is kellhet a félreértésekből adódó megbántódásokat, de ez benne van a pakliban), egy kis bolondozás ahhoz, hogy az emberek megkedveljenek. Nekem is azt mondta az anyukám még iskolás koromban, hogy legyek visszahúzódó... Úristen, ennél jobban nem árthatott volna nekem... Amikor ezt levetkőztem, rengeteg barátom lett, a barátaim, ismerőseim bíznak bennem, keresik a társaságomat, annyira, hogy igazából nincs is elég időm mindenkire...

2014. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is csendes vagyok, és vékony is. Nem érdekel!

Amúgy szerintem nyissunk a facebookon egy csendes csoportot, ha már ennyien vagyunk! És ezt nem viccnek szántam!

2014. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd hogy kedveljenek, akkor legyél kicsit humorosabb (elsősorban önmagad felvidítása céljából, ne másokért), beszélj kicsit többet, légy nyitottabb mások iránt és tegyél mindenkire magasról..

Így persze lehet beszerzel pár barátot és ellenséget is, de legalább karakteresebb leszel, olyan akire emlékeznek is mások, nemcsak szürke egérként gondolnak majd rád, így lehet h pl. jól kibeszélnek majd a hátad mögött és/vagy együtt hülyülnek veled..

De alapvetően nem baj, ha visszahúzódó vagy, az a baj, ha ez téged zavar, mert akkor változtatni kell, kb. úgy mintha fogyókúráznál, hetekig/hónapokig meg kell erőltetni magad, gyakorolni, figyelni az emberek reakcióit, új dolgokat kirpóbálni, önmagadat jobban megismerni stb.

2014. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!