Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a csendes, önbizal...

Szerintetek a csendes, önbizalomhiányos emberek hülyébben viselkednek részegen, mint akik nem azok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A hülyék viselkednek hülyén részegen, és a hülyék szoktak részegek lenni.
2014. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csendes,önbizalom hiányos ember vagyok,és voltam már részeg,de a többiek hülyébben viselkedtek,akik amúgy is hülyébbek..annyi,hogy többet beszéltem,mint máskor,de egyáltalán nem hülyeségeket,többiek is ezt mondták.
2014. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,bár más erősebb tudatmódosító szerek hatására,már hallottam hihetelen viselkedéseket(halld híradó)szerény egyébként rendes csendes emberekről.
2014. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig jókat röhögtem az első időben az olyan osztálytársaimon, akik csendesek, visszahúzódóbbak, nem nagyon ittak még addig.

Igazából ha berúgtak/inkább becsiccsentettek, inkább aranyosak voltak, minthogy hülyén viselkedtek volna. Nagyon vidámak, nyíltak voltak, mindenkit szerettek, szóval tényleg mindig cukik voltak :D Mondjuk ez sosem a hányós részegség volt, mert az tök mindegy milyen az ember természete, az mindig szánalmas :D

2014. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy volt osztálytársam aki nagyon visszahúzódó és félénk alapból de ha iszik valamennyit nagyon pörög és nagyon vicces ötletei vannak amiket néha meg is csinálunk.

Mikor először berúgott meg akart verni pedig van köztünk kb. 20 kiló különbség.

2014. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!