Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Temetésre zene?

Temetésre zene?

Figyelt kérdés

Voltam sajnos 2 közeli rokon temetésén a nyáron. Nem egyházi volt. Egy zenére emlékszek a ravatalnál szólt, a búcsúznunk kell. Szandi, asazem ilyen alap ott. A hozzátartozók is ilyen szomorkasat választottak. Ok, temetés, nem buli, de olyan golt a zene amit az elhunyt szeretett. Nah eszembejutott, bár még fiatal vagyok (de ugye a baj bármikor beüthet, sokat vezetek, munkahelyi, egyéb)hogy ha időelőtt így járnák, akkor nekem ilyen zenék ne szóljanak. Ink összeállítok egy listát h mi, elteszem valamerre, majd ráakadnak ha úgy van. Igaz nem odaillő zene, de bem is disco meg hulladék akármik amiket szeretek. Max furcsa lenne a végtisztességadóknak. :) De ha az a zene áll hozzám közel nemá Szandi...


Nos, szerintetek is fura lenne, ha nem az a sablon menne? Fura lenne pl metal zene? Nem death, black, de nem is a könnyfakasztó?

Te, (ok, ne legyen ilyesmi veled) milyen zenére "mennél"?



#zene #temeté
2014. aug. 27. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

hát fura lenne,de szerintem mivel a rokonaid ismernek,jó lenne ha úgy búcsúznak tőled,hogy olyan zenét hallanak amit szerettél.


Én olyan zenéket választanék amiket szerettem.Bár lehet sokkolná azokat akik szerettek,de rájönnének hogy így kell lenni,hiszen ilyen ember voltam így is kell elbúcsúzniuk tőlem

2014. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!