Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom kiszokot igy érezni?

Szomorúélet kérdése:

Nem tudom kiszokot igy érezni?

Figyelt kérdés

Néha ugy érzem,hogy én vagyok a leggboldogam ember a villágon

Néha ugy,hogy valamit elrontotam és azt már nem birom visza csinálni mivel igy is van amit egyszer csinálok aszt nem felejtem el láttok halok vagy bántok azt soha nem felejtem el mivel jo ember vagyok de azért én is követek el hibákat,egy ember nem lehet tökéletes, de mondom a bajom,

Elkövetem egy hatalmas hibát amit nem akkarok elmondani de anyit elmondok, hogy nem öltem meg senkit,és mindig mindig benne van a fejem be mindig csak az ugrikbe de nem szoszerint és nem tudom hogy felejtsem el egy életre boldog életet szeretnék élni de nem sikerűl szinte öngyilkos lennék

És nem tudom,hogy felejtsem el segitsetek( a korom direkt nem irtam)



#hogy ide mit irjak
2014. aug. 28. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan vagyok, Néha rámjön de akkor van mikor egy héten keresztül ilyen hogy elrontottam az életem, a jövőm ,mindenki boldog én meg csak itt ülök és szenvedek. Gondolkoztam már a halálon én is csak nem tudom miért ölném meg magam, őszintén;ha meghalnék nem nagyon érdekelne, nincs semmi amiért élnem kéne(max csak a család)
2014. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De egyépként azzért nem akkarok öngyilkos lenni mert a családom akik szeretnek a barátaim nak lenne rosz mert ök szomorúak lennének és ezt nem akkarom mert akkor én is szomorú lennék
2014. aug. 28. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mit zagyválsz itt össze?
2014. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt írtam én is
2014. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

'mivel jo ember vagyok


A valóban jó emberek, sosem mondják magukról, hogy jók.

Ha voltál oly "bátor" cselekedni a gonoszságot, akkor legyél most is bátor el is mondani.

2014. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!